Kiemelt ajánlatok
Legfrissebbek

Eladó Téglalakás, Budapest, XII. kerület, 146 m2, 4 Szoba
598 millió Ft
C I T Y C Λ R T E L
INTERNATIONAL LUXURY REAL ESTATE AGENCY
bemutatja:
ÚJ ÉPÍTÉSŰ PENTHOUSE LAKÁS LÉLEGZETELÁLLÍTÓ PANORÁMÁVAL
XII. kerületben, Kútvölgyben, a legfrissebb éptészeti trendek alapján épülő, 4 lakásos társasházban, legfelső emeleti, 146 nm-es, nappali + 3 hálószobás, gardrobos, kétszintes, panorámás PENTHOUSE lakás eladó.
Budapest, XII. kerületének klasszikus városrésze Kútvölgy, ami kiváló infrastruktúrával és tömegközlekedéssel
rendelkezik, ugyanakkor hegyvidéki zöldövezetekre jellemző hangulatot és nyugalmat áraszt. A mindennapok kényelmét és a praktikus teendők gondtalanságát kiváló oktatási intézmények, valamint a környéken és a közeli bevásárlóközpontokban megtalálható üzletek, bankok és színvonalas szolgáltatások biztosítják.
Az exkluzív épület modern dizájnjával, egyéni igényekre szabható lakás-enteriőrjével és praktikus, ám stílusos élettereivel ideális választás a budai belső kerületekben lakást kereső vásárlóknak.
A lakás magas minőségű anyagokkal épül. Az épületben a kényelmes közlekedést privát lift segíti, a hőellátást környezetbarát levegő-víz hőszivattyú biztosítja, a lakásban felület hűtés-fűtés készül, a nappaliban fan-coil kiegészítéssel.
A lakáshoz 2 nagyméretű garázsbeálló, valamint egy tárolóhelyiség is tartozik.
Ugyanitt kialakításra kerül 1 db elektromos gépjármű töltőállomás is.
A nappali és a hálószobák déli tájolásúak, csakúgy, mint a közös használatú kertrész is.
A falfelületeknél nemes vakolat, illetve ragasztott mészkőburkolat kerül felhasználásra, a nyílászárókat pedig antracit színben porszórt alumínium tokok keretezik. A délre, keletre és nyugatra néző nyílászárók külső árnyékolásként az ablakkeretekkel színazonos zsaluziát kapnak.
A lakás „Okosotthon” vezérléssel lesz ellátva, amely alkalmas lesz a hűtés, fűtés, árnyékolás és a biztonságtechnikai rendszerek vezérlésére és távelérésére.
Egyszerre élvezhető a városközeli hegyvidék nyugalma és a felsőkategóriás életstílus. Ez a minden igényt kielégítő lakás kényelmet, nyugalmat és biztonságot kínál, ne maradjon le róla!
ÜDVÖZLETTEL:

Eladó Téglalakás, Budapest, V. kerület, 76 m2, 3 Szoba
170 millió Ft
ELADÓ LUXUS APARTMAN BUDAPEST SZÍVÉBEN – SZÉCHENYI TÉR, A DUNA SZOMSZÉDSÁGÁBAN, A KÖZEL A BAZILIKÁHOZ!
KIVÁLÓ ÉS RITKA LEHETŐSÉG!
Az V. kerületben, a BELVÁROS SZÍVÉBEN egyik EXKLUZÍV apartmanházában egy 76 nm-es, belső kétszintes, amerikai konyhás nappali + 2 hálószobás kiváló elosztású 1. emeleti lakás, liftes épületben ELADÓ vagy BÉRBEADÓ.
FŐBB JELLEMZŐK
Alsó szint: nappali-étkező-konyha, WC-mosdóhelyiség, előtér gardróbbal
Felső szint: 2 háló, fürdőszoba (kádas), közlekedő hatalmas gardróbszekrényekkel
Az ingatlan gépekkel felszerelt (mosógép, mosogatógép, elektromos tűzhely, sütő, mikró, TV)
Minőségi, elegáns bútorokkal berendezett
Házközponti fűtés-hűtés (fan-coil), egyedi méréssel
ÉPÜLET KÜLÖNLEGESSÉGEI
Budapest egyik legnívósabb apartmanháza
24 órás portaszolgálat
Gyönyörű közösségi tér
Elegáns, mégis modern környezet – páratlan életérzés
ELHELYEZKEDÉSE VERHETETLEN
Karnyújtásnyira található a Bazilika, a Parlament, a Lánchíd és a Duna part – a belváros lüktető, mégis stílusos részén. Ideális választás mindazok számára, akik a város pezsgését, de mégis az eleganciát és nyugalmat keresik.
REMEK KÖZLEKEDÉS
Villamos: 2, 2B, 23
Busz: 15
Troli: 70, 78
Metró: M3
Teremgarázsban parkolóhely megvásárolható.
KÖLTSÉGEK
Közös költség: 93 204 Ft/hó
Rezsi: mérőóra alapján fizetendő
Kiadó minimum 1 évre, 2 havi kaucióval.
Kisállattal, gyermekkel költözhető – plusz egy havi kaucióval.
BEFEKTETÉSNEK IS KIVÁLÓ LEHETŐSÉG - egyedi építészeti megoldásoknak, a prémium színvonal és a presztízs lokáció!
Ez az ingatlan nem csupán egy otthon – hanem életstílus és jövőbiztos befektetés egyben.
Ne hagyja ki ezt a remek és ritka lehetőséget!
Keressen bizalommal, nézze meg e lehetőségekkel teli ingatlant személyesen és tegyen rá ajánlatot, segítünk, hogy a lehető legjobb feltételekkel legyen lehetőség a megvásárlásra.
Szeretettel várom megkeresését.
ÜDVÖZLETTEL:
BACSA BRIGITTA
INGATLANSZAKÉRTŐ - REALTY SPECIALIST
+36 30-815-2512
[email protected]
CITY CARTEL BUDA KFT.
CITY CARTEL FRANCHISE HUNGARY KFT.
1118 BUDAPEST, HEGYALJA ÚT 54.
1026 BUDAPEST, SZILÁGYI ERZSÉBET FASOR 121.
BUDAGYÖNGYE BEVÁSÁRLÓKÖZPONT
WWW.CITYCARTEL.HU

Csak nálunk
Eladó Családi ház, Budaörs, 243 m2, 4 + 2 Szoba
349.9 millió Ft
Páratlan panoráma, exkluzív fő- és vendégház, vagy két különálló design luxusotthon – letisztult elegancia, épített jacuzzi, friss levegő, csend, nyugalom és a természet ölelése
A természetközeli életstílus és a modern luxus tökéletes harmóniáját kínálja ez a páratlan adottságokkal rendelkező ingatlan Budaörs egyik legkedveltebb részén, a Frankhegy–Tűzkőhegy találkozásánál.
Az 1017 nm-es telken két, különálló, igényesen kialakított épület kapott helyet, valamint egy panorámás épített jacuzzi, hangulatos kültéri sütögető rész és egy tágas, kétállásos garázs.
A csendes, átmenő forgalomtól mentes zsákutcában fekvő ingatlan közvetlenül az erdőszegély mellett helyezkedik el – mindössze néhány percre Budapest határától, mégis teljes nyugalomban.
Az építkezés jelenlegi fázisa lehetővé teszi, hogy a végső kialakításba a vevő még beleszólhasson.
Az ingatlanról
Főépület: háromszintes kialakítású, összesen 139 nm lakóterülettel, melyhez egy 44 nm-es terasz és egy 8 nm-es erkély is tartozik. Az ingatlan 3+1 szobás elrendezésű, praktikus és tágas belső térrel.
- A kertszinten két szoba és egy zuhanyzós fürdőszoba került kialakításra, közvetlen kertkapcsolattal és egy 20 nm-es terasszal. Erről a szintről is csodás kilátás nyílik, ami különlegessé teszi az ingatlant – hiszen még a kertből is panoráma tárul elénk. Ezen a kertrészen akár egy kisebb medence is kialakítható, tovább fokozva a megélhető nyugalmat és luxust.
- A középső szinten található a főbejárat, ahonnan a tágas nappali-étkezővel egybenyitott konyha, egy vendégmosdó, gardrób, valamint a gépészeti helyiség érhető el. A szinthez két terasz (8 nm és 16 nm), illetve egy 8 nm-es erkély is kapcsolódik.
A főbejárat gépkocsival is akadálymentesen megközelíthető, ami tovább növeli a mindennapi kényelmet.
- A felső szinten egy kádas fürdőszoba, valamint egy galériás, jelenleg nyitott, de igény esetén könnyedén zárttá alakítható 34 nm-es szoba kapott helyet.
Kisebb ház (vendégház): az 50 nm-es, 1+1 szobás, galériás kialakítású kisebb épülethez egy 24 nm-es terasz, egy külön 24 nm-es grillterasz, valamint egy 6,5 nm-es erkély is tartozik.
- A földszinten előtér, kis konyharész, zuhanyzós fürdőszoba, valamint egy fával fűthető szauna kapott helyet, amelyet úgy alakítottak ki, hogy az onnan áradó meleg levegő az egész épület fűtésére is alkalmas legyen – tudatosan megtervezett, különleges és otthonos megoldásként.
A szaunázás élményét pedig tovább fokozza, hogy a biztonsági ablakon keresztül gyönyörködhetünk a panorámában, így testünk és lelkünk is feltöltődhet a megnyugtató látvány által.
- Az emeleten egy napfényes, panorámás közösségi tér kapott helyet, erkélykapcsolattal, ahonnan egy lépcsőn keresztül közelíthető meg a galéria, amely igény esetén zárt szobává is alakítható.
A fotódokumentációban a vendégházról készült fényképek és látványtervek találhatóak meg.
Garázs: tágas, 35 nm-es kialakítású, két autó számára is kényelmes beállást biztosít. A hozzá tartozó lépcsőház 5 nm-es, a praktikus tároló pedig 3 nm alapterületű.
Kültér:
A kertben épített jacuzzi kapott helyet, amely fával vagy elektromosan is fűthető – mindehhez csodálatos panoráma társul.
Több gépjármű számára kényelmes udvari beállás biztosított.
A telek hátsó részén igény szerint közvetlen kijárat is kialakítható az erdő felé, tovább erősítve a természet közelségét.
Műszaki tartalom, komfort
- Víz és villany telken belül
- Bio-ülepítő, hőszivattyú, központi szellőztető rendszer
- A főépületben fűtés: levegő-víz hőszivattyú rendszer, padlófűtés és fan-coil légtechnika, hűtés: levegő-víz hőszivattyú, fan-coil légtechnika.
- A vendégházban mindkét szinten hűtő-fűtő klíma
- Nagy ablakfelületek, világos terek, praktikus térkiosztás
- Prémium anyaghasználat, igényes kivitelezés
- Az épületek harmonikusan illeszkednek a természeti környezetbe, a kertben cserjékkel, zöld növényzettel való vizuális átmenet kerül kialakításra
Lokáció és környezet
- Budaörs egyik legkeresettebb, páratlan kilátással rendelkező területe
- Zsákutca, nyugodt, csendes lakókörnyezet, csak célforgalommal
- Természetvédelmi övezet szomszédsága, közvetlen erdei kapcsolat lehetősége
- MOM Park bevásárlóközpont kb. 10 perc autóval
- Budapest közelsége miatt ideális mindazoknak, akik a zöldövezet nyugalmáról nem mondanának le, ugyanakkor fontos számukra a városi kapcsolódás kényelme és gyors elérhetősége
Hasznosítási lehetőségek
Különleges adottságai következtében több célra is ideális:
Családok számára: szeparált lakrészek, természetközeli elhelyezkedés, tágas terek, zavartalan nyugalom.
Többgenerációs otthonként: a vendégház különálló egységként használható.
Befektetésként: a kis ház lehet vendégszállás, alkotóműhely, wellness részleg, dolgozó vagy pihenőhely, akár felnövő gyermekek külön élettere is.
Állapot és birtokbavétel
A vendégház szinte teljesen elkészült
A főépület belső kialakítása folyamatban van, helyiségek szerkezeti elrendezése megtörtént
A vásárlástól számított kb. 3 hónapon belül költözhető
Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, forduljon hozzám bizalommal.
Tekintsük meg együtt - engedje, hogy személyesen ragadja magával a hely különleges varázsa.

Eladó Családi ház, Ócsa, 1 250 m2, 13 Szoba
950 millió Ft
Luxus birtok Budapest közelében
C I T Y C A R T E L
INTERNATIONAL LUXURY REAL ESTATE AGENCY
bemutatja:
Budapest határától kb. 12 km-re főútról aszfalt úton megközelíthető 15.5 hektáros (155 271 m2) területtel rendelkező kúria.
Ócsán, Felsőbabádon kínálunk egy 15,5 hektáros önfenntartó birtokot, melyet az Ócsai Tájvédelmi körzet vesz körül.
A terület három részből áll:
1. a főépület és a közvetlen környezete parkosítva, kerítéssel és halastóval határolva. Területe: 1,5 hektár
Az önfenntartó halastó 70 X 30 m méretű.
A tulajdonos által tervezett, belsőépítészetileg egyedi luxus 1250 nm-es főépület (melynek a
használatbavételi engedélye 2010-es) három szintből áll.
A földszint nagy részét földfeltöltés veszi körbe, mely egyrészt hővédelmet nyújt, másrészt az épület
jobban illeszkedik a tájba.
A földszinti részt virágtartók százai tarkítják. A hatalmas, 144 nm-es terasz jó kilátást nyújt a tájra. Jól látható
a halastó, a kerti sütő, a wellness, a tetőn elhelyezett napkollektor.
A négy, de akár hat gépjárműnek is helyet adó garázs ajtói távvezérelhetők. Itt található még a hőközpont, a
bor- és italtároló, raktár, a konditerem, biliárd-szoba, a mosó és vasaló helyiség, a medence gépészete és
a feljárat az 1. emeletre.
Az 1. emeleten található: a központi folyosó, a hatalmas nappali, átjáró a wellnessbe és az ebédlőhöz,
az ebédlő, konyha, dolgozószoba, vendégszoba, gardrób, fürdőszoba, és még egy nagy méretű
lakosztály saját fürdőszobával, az átjáróból nyíló wellness, jakuzzi, finn és infraszauna, zuhanyzó és WC,
mélyülő füthető medence ellenáramoltatóval, világítással. Komoly páraelszívóval, gépészettel, solar
technológiával,valamint a lépcsőfeljáró a második emeletre.
A 2. emeleten található a központi folyosó, fürdőszoba, nappali, konyha, ebédlő és 5 db. hálószoba: kék
vendégszoba, zöld vendégszoba, emeleti lakosztály: vendégszoba, vendégfürdőszoba,
gardrób, olvasó szoba, masszázs szoba.
A melegvizet a tetőn lévő napkollektorok adják. A használati meleg vizet 10 darab napkollektor biztosítja. Saját vízellátás saját kútból. Saját szennyvíztisztító van.
A birtok saját vízművel és szennyvíztisztító technológiával rendelkezik. A fűtés geotermikus energiával történik hőszivattyú segítségével. Nemrég elkészült a 122 panelből álló napelempark, ezért az egész birtok fenntartási költsége nagyon alacsony. Az épület rendelkezik vezetékes gázzal és gázkazánnal, valamint vegyes tüzelésű kazánnal is. Az épület hűtését padló-, fal- és mennyezet hűtésével energiatakarékos passzív hűtőrendszer végzi.
A gazdasági épületegyüttesben helyezkedik el egy szolgálati lakás, számos tároló helyiség, 6 boxos istálló, gépek és eszközök tárolására alkalmas gépszín.
A tóban ponty, kárász található.
2. a belső területet öleli körbe a 13, 8 hektár erdő, valamint
3. a gazdasági épületeknek és udvaroknak helyet adó terület
Valamennyi épület új, és magas technológiát tartalmaz. A berendezési tárgyak kézzel faragott bútorokat, művészeti alkotásokat, és a legmodernebb gépészeti berendezéseket foglalja magába.
ÜDVÖZLETTEL:
DR VINCELLÉR ZSUZSA
ÜGYVEZETŐ, CEO, LUXURY SPECIALIST
+36 30-815-2510
[email protected]
CITY CARTEL BUDA KFT.
CITY CARTEL FRANCHISE HUNGARY KFT.
1118 BUDAPEST, HEGYALJA ÚT 54.
1026 BUDAPEST, SZILÁGYI ERZSÉBET FASOR 121.
BUDAGYÖNGYE BEVÁSÁRLÓKÖZPONT
Térkép
由于布达佩斯的边界从一条主路的15 km涂柏油15.5公顷区域在路可以接近的豪宅。 Kiskunsági Természetvédelmi Terület接受圆的财产。
1250 M2大厦包括三个水平。 土地充电采取底层的大部分在正确的回合的,一方面提供热保护,另一方面适合入这个风景。 拥有供水系统和污水处理技术于安排财产的。 热化发生在一个热泵的帮助有太阳能集热器地热energy.10片断的保险用途温暖的水。 架线的气体和气体锅炉于安排这个大厦的和与与混杂的生火的一个锅炉。 大厦地板的冷藏,一个节能被动冷却系统做它与墙壁和天花板的冷藏。
财产包括三部分:
环境主楼和直接一个环境了美化,毗邻与篱芭和养鱼塘。
这个森林接受内在区域回合,和
经济一个是主持大厦和围场的区域。
基层零件花架一百个面具它。 巨大的大阳台提供这个风景的一个好看法。 能被看见这个养鱼塘,庭院烤箱,健康,在屋顶安置的太阳能集热器。
四,但是主持甚而六机动车távvezérelhetők的车库的门。 这里可以找到热中枢、酒和饮料容器、健身房、弹子房和方式,在这个1.地板上。
在这个1.地板上能找到:
中央走廊和客厅,段落到健康里和对餐厅,
餐厅、厨房、工作室、客房、衣橱、卫生间然后一个随员有相同大小的,
从段落开头健康、极可意浴缸、蒸汽浴、阵雨和WC,水池与工程学的内衣空间,太阳与技术。
并且在二楼上的台阶。
可以找到在2.地板上中央走廊,卫生间,客厅,厨房,蓝色客房,绿色客房,在楼上随员: 客房,餐厅,客厅,客人卫生间,衣橱,阅览室,按摩室。
服务舱内甲板,几个容器在经济大厦区安定现场, 6 boxos适用于槽枥、机器和设备车库的存贮。
一些大厦暗示新和高技术。 形成家具的装置雕刻用手,艺术性那个,和合并在他自己的最现代的工程学设备。

Eladó Villa, kastély, kúria, Budapest, II. kerület, 420 m2, 7 Szoba
1250 millió Ft
Exkluzív, Panorámás, Luxus Családi Ház Medencével Eladó - Citycartel Luxury Real Estate Agency
Fedezze Fel Az Elegancia Új Szintjét!
Bemutatjuk ezt a káprázatos, 2023-ban épült modern villát, amely egy 816 nm-es telken található, a Ferenc-hegy természetvédelmi terület szomszédságában. Az újépítésű családi ház 420 nm-es, nappali + 6 hálószobás, 5 fürdőszobás, külső medencével és 4 állásos garázzsal eladó.
Tágas Életterek, Egyedi Design
A földszinten egy lenyűgöző, 6 méter belmagasságú galériás nappali tárul elénk, melyet amerikai konyha, étkező, egyedi design lépcső és hatalmas üvegfelületek egészítenek ki, így teremtve meg a tökéletes térhatást. A nappaliból és a konyhából kilépve a D-i tájolású, fedett teraszra érkezünk, ahol a fűthető medence vár minket. Ezen kívül ezen a szinten két különálló hálószobát és egy budoár jellegű rejtett fürdőszobát találunk.
Luxus Hálószobák
Az emeleten a szülői hálószoba saját gardróbbal, fürdőszobával és lélegzetelállító panorámával várja Önt. Két további hálószoba, egy ablakos fürdőszoba, és egy nyitott pihenősarok teszi teljessé ezt a szintet.
A Wellness Élményének Újradefiniálása
Fedezze fel a legfelső szinten elhelyezkedő wellness-fitness részleget: 6 személyes jacuzzi, 6 személyes infra és finn szauna, zuhanyzó, valamint egy közel 100 nm-es tetőterasz, ahonnan lenyűgöző kilátás nyílik a városra és a hegyekre.
Kényelem és Funkcionalitás
A legalsó szinten egy tágas, 4 állásos garázs, két tároló, gépészeti helyiség, és egy külön bejáratú, konyhával és fürdőszobával ellátott külön lakás található, tökéletesen megfelelve a vendégek, családtagok vagy a személyzet igényeinek.
Legmodernebb Technológia és Minőségi Anyagok
Az épületet a legmodernebb technológiákkal és a legkiválóbb anyagokkal építették, így biztosítva a legmagasabb szintű kényelmet és biztonságot: levegő hőszivattyús mennyezet hűtés-fűtés, padlófűtés, központi hővisszanyerős szellőztetés, okosotthon rendszer, napelemes rendszer, elektromos alumínium zsalúziák, grafitos hőszigetelés, a magas minőségű fa parketták, márvány és gránit burkolatok, Villeroy & Boch szaniterek, kristálylámpák, egyedi tervezésű és kivitelezésű konyhák és beépített bútorok, gránit pult a konyhában, MIELE gépek, fokozottan hőszigetelő üvegezésű 3 rétegű alumínium ablakok, tér- és nyitásérzékelős riasztórendszer, videó kaputelefon- és kapunyitórendszet, Legrand kapcsolók, Hörmann garázskapuk, mészkő burkolatok a külső homlokzaton stb.
Zöld Környezet és Könnyű Megközelíthetőség
A gondosan megtervezett kert és az automata öntözőrendszer egy igazi zöld oázist teremt a városi élet forgatagában. Az ingatlan kiváló helyen fekszik, közel a bevásárló központokhoz, szabadidős tevékenységekhez, valamint a város legjobb oktatási intézményeihez.
Ritka Lehetőség!
Ne szalassza el a II. kerület egyik legjobb ár-érték arányú, újépítésű családi házát, ahol a luxus és a kényelem egyedülálló kombinációját találja meg.
Ez az ingatlan nem csupán egy otthon – ez egy életstílus, ne maradjon le róla!
.

Kiadó Téglalakás, Budapest, VII. kerület, 118 m2, 3 Szoba
3.9 ezer €
C I T Y C A R T E L
INTERNATIONAL LUXURY REAL ESTATE AGENCY
bemutatja:
VII. kerületben, az Andrássy út közelében, felújított, liftes házban frissen kialakított, különleges hangulatú, 118 nm lakóterű, két (60+30 nm) panorámás teraszos, nappali+2 szobás luxus-penthouse lakás minimum 6 hónapos időtartamra keresi leendő bérlőjét.
A lakás reprezentatív, 66 nm-es gépesített amerikai konyhás, mégis térben szeparált nappaliból és 2 különálló, saját fürdőszobás hálószobából áll, amelyen kívül tároló és vendég toalett kapott még helyet.
Minden helyiség saját teraszkijárattal rendelkezik.
Napfényes, reggeltől estig fényárban úszik - az egyik teraszról a Zeneakadémia homlokzata, a másikról pedig a Szabadság-hegy és a budai Vár látható.
Berendezett - bútorozott és gépesített. A konyha és a háztartási helyiség Bosch eszközökkel gépesített (beépített hűtő, főzőlap elszívóval, mikrohullámú sütő, sütő, mosógép, hőszivattyús szárítógép, fagyasztószekrény).
A 3 rétegű üveggel és elektromos redőnnyel ellátott ablakok gyakorlatilag teljes hangszigetelést biztosítanak.
A fűtést és hűtést (amely szobánként szabályozható) fan coil készülékek biztosítják padlófűtés rásegítésével, az energiafelhasználás lakossági H tarifával működik, egyedi fogyasztás alapján.
A lakás közel nulla energiaigényre vonatkozó követelményeknek megfelelő.
A Liszt Ferenc tér, Nagymező utca és Andrássy út is néhány lépésre található.
Parkolás a közelben megoldható.
A lakás 2 havi kaucióval november 1-től költözhető.
Amennyiben kérdése lenne, keressen bizalommal.
Hívását szeretettel várom.
ÜDVÖZLETTEL:
DR VINCELLÉR ZSUZSA
ÜGYVEZETŐ, CEO, LUXURY SPECIALIST
+3630-815-2510
[email protected]
CITY CARTEL BUDA KFT.
CITY CARTEL FRANCHISE HUNGARY KFT.
1118 BUDAPEST, HEGYALJA ÚT 54.
1026 BUDAPEST, SZILÁGYI ERZSÉBET FASOR 121.
BUDAGYÖNGYE BEVÁSÁRLÓKÖZPONT
WWW.CITYCARTEL.HU

Eladó Téglalakás, Budapest, XII. kerület, 199 m2, 4 Szoba
2.45 millió €
Fedezze fel a kifinomult elegancia és modern luxus tökéletes harmóniáját Budapest szívében, a 12. kerület presztízs értékű lokációjában!
Új építésű, exkluzív lakások várnak Önre!
A magánúttal rendelkező, zárt lakóparkban található épületben 4 lakást alakítottak ki 3 szinten, amelyek akár egyben, akár külön-külön megvásárolhatóak.
Jelen PENTHOUSE lakás a legfelső emeleten helyezkedik el, egyedüli lakásként, bruttó 199,1 nm-es (148,19 nm nettó lakóterület, 101,91 nm terasz)
A rendkívül világos lakás nappalival, 3 szobával, 2 fürdőszobával, gardróbokkal rendelkezik.
Helyiséglista
Étkező, Konyha, Nappali: 59,06 nm
Szülői háló: 13,92 nm
Szoba: 12,22 nm
Szoba: 12,03 nm
Fürdő:9,68 nm
Fürdő: 6,61 nm
WC: 2,81 nm
Gardrób: 5,80 nm
Gardrób: 5,06 nm
Előtér: 5,19 nm
Közlekedő: 15,81 nm
Összesen: 148,19 nm
Az ár tartalmazza két autóbeállási lehetőséget is a teremgarázsban (2x14,8 nm), valamint egy 20 négyzetméteres tárolót.
A parkolóhelyek közül az egyik elektromos autók gyors töltésére alkalmas töltővel van felszerelve, míg a további elektromos kapacitás bővítéséhez szükséges kiegészítő kábelezés előkészítésre kerül.
A magánúton, a gyalogos bejáratok mellett további 5 közös vendégparkoló hely kerül kialakításra.
A fűtés-hűtés rendszer alapja a Daikin víz-levegő hőszivattyús rendszere.
A lakások fűtése és hűtése távolról is irányítható. A redőnyök intelligensen, az időjárás-érzékelő állomás jelei alapján szabályozódnak.
A melegvíz-ellátás is része ennek a rendszernek, és környezettudatos módon, hőszivattyúval, megújuló energiák felhasználásával történik.
A lakásokban vízlágyító működik.
A képek látványtervek.
Ne hagyja ki ezt a ritka lehetőséget, hogy megtekinthesse ezt a különleges és exkluzív ingatlant, ahol a luxus és a kényelem minden részletében megjelenik.
Vegye fel velünk a kapcsolatot még ma, tekintsük meg együtt!
dr. Vincellér Zsuzsa
+36 30 815 2510

Eladó Családi ház, Velence, 213 m2, 4 Szoba
450 millió Ft
Velencei-tó partján, a luxus új definíciója – páratlan panorámás modern villa
C I T Y C A R T E L
INTERNATIONAL LUXURY REAL ESTATE AGENCY
bemutatja:
Budapesttől 40 km-re a Velencei-tó egyik legkedveltebb részén, Velencén, közvetlen a sétánynál kínálunk eladásra egy 213 nm-es ( + padlás), kétszintes, 4 szobás extravagáns részletekkel, modern eleganciával rendelkező, neves tervezők által alkotott exkluzív luxusvillát, amely 2023-ban épült, és minden igényt kielégítő módon lett megalkotva. A 540 nm-es parkosított kert, a lélegzetelállító, tóparti panoráma, a feszített víztükrű élménymedence és a teljes prémium berendezés a vételár részét képezik – ez az ingatlan valódi ritkaság a piacon.
Kifinomult enteriőr és élhető luxus
A villa elegáns, letisztult belső tereit neves tervezők álmodták meg, a részletekben rejlő minőség azonnal magával ragadja az embert. A képeken látható, gondosan összeválogatott designbútorok – MaxCity, KARE, Dutch Home Studio, Art&Deco – a vételár részét képezik, így az ingatlan teljesen berendezve, azonnal birtokba vehető.
Elrendezés és felszereltség:
- Tágas amerikai konyhás nappali, 3 hálószoba, 3 fürdőszoba, gépház, padlástér, mosókonyha, bortrezor.
- 2 férőhelyes garázs, az elektromos töltőnek ki van alakítva a hely.
- Kerti tároló.
- Egyedi tervezésű beépített bútorok, Armani tapéta
- Internorm nyílászárók, tolóajtókkal és szúnyoghálóval
- Legrand okosotthon rendszer, REHAU termosztát, központi BWT vízlágyító
- Ariston gázkazán, padlófűtés, GREE prémium klímák
- Wolf hővisszanyerős szellőztető rendszer
Tetőfedés: PREFA Prefalz rendszer rejtett ereszcsatornával
Felszereltség és műszaki tartalom:
- Padlófűtés
- Ariston gázkazán
- PARADOX riasztórendszer MultiAlarm távfelügyelettel
- WOLF hővisszanyerős szellőztető rendszer
- GREE U Crown Silver prémium klímák
- INTERNORM nyílászárók, hatalmas üvegfelületek toló ajtóval, INTERNORM szúnyoghálóval
- SCHLOTTERER zsaluzia, intelligens árnyékolástechnika
- LEGRAND okosotthon rendszer
- REHAU termosztát kiépítve a házban
- Központi BWT vízlágyító a házban
- BOSCH konyhai gépek, BOSCH mosó és szárítógépek
- Beépített BOR trezor
- Beltéri sziklakert csepegtetőrendszerrel kiépítve
- INTERNORM ujjlenyomat olvasós bejárati ajtó
- Armani tapéta
- ELTER lámpák/csillárok/függesztékek
- Egyedi tervezésű prémium beépített bútorok
- MaxCity, KARE, Dutch Home Studio, Art&Deco prémium bútorok
Kert és kültéri élmények – saját oázis a tó partján
- Feszített víztükrű, fűthető-hűthető élménymedence eltolható, teraszként is használható medence fedéssel
- Két egyedileg gyártott PALMIYE pergola elektromosan állítható/eltolható tetővel, elektromos szélfogóval, hangulatvilágítással
- GRILLANDIA prémium kültéri grillkonyha – Boretti KAMADO sütő, UV-, fagy- és foltálló polírozott gránit munkalap, rozsdamentes acél mosogató, kültéri rozsdamentes hűtő, bár rész két székkel
- PEDRALI designer olasz kerti étkezőszékek, VINCENT SHEPPARD kerti bútorok, napozóágyak
- Traventin Silver mészkő teraszburkolat
- Holland pázsit (Kyodai luxus nyári pázsit), kerti öntözőrendszer, Philips állítható hangulatvilágítás
- ELTER kerti lámpák
- TECHSON kamerarendszer, teljes kültéri wifi-lefedettség
- Kiépített Wifi hálózat az egész telken
Biztonság, kényelem és technológia kompromisszumok nélkül
- Kétállásos garázs, elektromos autó töltésre előkészítve
- Hörmann wifi-vezérelt garázskapu
- NÍVÓ minőségi kerítés és ujjlenyomat olvasós kertkapuval
- Hikvision kamerás kaputelefon
- PARADOX riasztórendszer MultiAlarm távfelügyelettel
Főbb adatok:
Alapterület: 213 nm (+ nagy padlástér és nagy teraszok)
Telekterület: 540 nm
Szobák száma: 4
Építés éve: 2023
Állapot: újszerű, azonnal költözhető
Komfort: luxus
Kilátás: tóra panorámás
Fűtés: padlófűtés, gázkazán, hűtő-fűtő klíma, hővisszanyerő szellőzés
Parkolás: saját garázs (2 férőhely), kültéri beálló
Közművek: víz, csatorna, gáz, áram (3x32 A)
Homlokzat: BITTMAN CREATION által kivitelezett CASATI designfestés
Ingatlan besorolása: lakóingatlan
Berendezés: a teljes bútorzat az árban
Ár: 450 millió Ft – teljes, kiváló minőségű berendezéssel együtt
Az ingatlan tehermentes, azonnal birtokbavehető, besorolása lakóingatlan,
Budapesti ingatlan beszámítása lehetséges.
Kivételes lehetőség, ha Ön egy olyan otthonra vágyik, ahol minden nap a nyugalomról, a kényelemről és a minőségről szól – közvetlenül a Velencei-tó partján.
Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, keressen bizalommal.
ÜDVÖZLETTEL:
DR VINCELLÉR ZSUZSA
ÜGYVEZETŐ, CEO, LUXURY SPECIALIST
+36 30-815-2510
[email protected]
CITY CARTEL BUDA KFT.
CITY CARTEL FRANCHISE HUNGARY KFT.
1118 BUDAPEST, HEGYALJA ÚT 54.
1026 BUDAPEST, SZILÁGYI ERZSÉBET FASOR 121.
BUDAGYÖNGYE BEVÁSÁRLÓKÖZPONT

Eladó Ikerház, Balatonföldvár, 184 m2, 2 + 2 Szoba
223 millió Ft
BALATONFÖLDVÁR KÖZPONTJÁBAN ÚJ ÉPÍTÉSŰ CSALÁDI HÁZ
C I T Y C A R T E L
INTERNATIONAL LUXURY REAL ESTATE AGENCY
bemutatja:
BALATONFÖLDVÁR KÖZPONTJÁBAN ÚJ ÉPÍTÉSŰ CSALÁDI HÁZ ELADÓ
Balatonföldvár központjában eladásra kínáljuk ezt a 184 nm-es, új építésű, kétgenerációs, de akár egybe is nyitható prémium családi házat.
A ház 2021-ben épült, 2 lakásból áll, melyekhez egyenként 2 hálószoba, fürdőszoba, amerikai konyhás nappali és terasz tartozik. A ház energiagazdaságosságáról a beépített napelem gondoskodik.
A jelenlegi tulajdonosok gyönyörű parkosított kertet alakítottak ki, mindkét lakáshoz egyenként 19 négyzetméteres terasz tartozik.
A kert napos, a szomszédokhoz való átláthatást a növényzet akadályozza, a fűthető jacuzzi az őszi napok fénypontja, nyáron pedig kellemes hűsítési lehetőséget biztosít.
A ház kétgenerációs, de akár egybe is nyitható.
Ideális nyaralónak, családi háznak nagycsaládosoknak, vagy azoknak akik közel szeretnék tudni szüleiket.
Elhelyezkedését tekintve a városközpont, a Balatonföldvári strand 5 perces séta távolságra található.
Irányára: 223.000.000 HUF
Ha felkeltette érdeklődését ez a kíváló balatoni ingatlan, kérem keressen az alábbi elérhetőségeken és nézzük meg együtt.
ÜDVÖZLETTEL:
REGŐS VERONIKA
LUXURY SPECIALIST
+3630-815-2528
[email protected]
CITY CARTEL BUDA KFT.
CITY CARTEL FRANCHISE HUNGARY KFT.
1118 BUDAPEST, HEGYALJA ÚT 54.
1026 BUDAPEST, SZILÁGYI ERZSÉBET FASOR 121.
BUDAGYÖNGYE BEVÁSÁRLÓKÖZPONT

Eladó Téglalakás, Budapest, IX. kerület, 59 m2, 2 Szoba
102.5 millió Ft
MODERN, VILÁGOS LAKÁS, EXKLUZÍV TÁRSASHÁZBAN A DUNAPARTI SÉTÁNYON
Közvetlenül a Duna-parton a Lechner Ödön sétányon PANORÁMÁS, KLIMATIZÁLT 59 nm-es, kiváló elosztású amerikai konyhás nappali + hálószobás, TÁGAS, VILÁGOS, ELEGÁNS, ERKÉLYES lakás ELADÓ egy portaszolgálatos, LIFTES társasház 8. emeletén!
FŐBB JELLEMZŐK
amerikai konyhás nappali
kényelmes hálószoba
elegáns, kádas fürdőszoba
külön WC mosdóval
közlekedő gardróbbal
4 nm-es erkély
klíma
fancoil rendszerű hűtés-fűtés
A TÁRSASHÁZ SZOLGÁLTATÁSAI
Korlátlanul és díjmentesen használhatók – élvezze a pihenést és a kikapcsolódást otthonában!
24 órás recepció (levelek, csomagok átvétele)
gondozott, parkosított kert
játszótér
medence, jakuzzi, szauna
edzőterem
squashpálya
biliárdszoba
könyvtárszoba
LOKÁCIÓ ÉS KÖZLEKEDÉS
Kiváló infrastruktúra, remek közlekedési lehetőségek, a belváros pár perc alatt elérhető.
Csendes, mégis élettel teli környék – ideális azoknak, akik nyugalmat keresnek kompromisszumok nélkül.
BKK JÁRATOK
Villamos:2, 2B, 23, 24
Busz: 54, 55, 223E, 224, 224E, 255E
Éjszakai: 918, 923, 934, 979, 979A
KÖLTSÉGEK
Közös költség: 96.550 Ft/hó
Rezsi: egyedi mérés alapján fizetendő
Mélygarázsban parkolási lehetőség és elektromos autó töltés lehetőség adott.
Az ingatlan jelenleg bérbeadott.
Kinek ajánljuk?
Ez a lakás tökéletes választás azok számára, akik kompromisszumok nélküli otthont keresnek, vagy kiemelkedő befektetési lehetőséget látnak a prémium lokációban és az exkluzív kialakításban.
Ne hagyja ki ezt a ritka lehetőséget!
Keressen bizalommal, tekintse meg személyesen, és tegyen ajánlatot!
Örömmel segítek, hogy a lehető legjobb feltételekkel valósíthassa meg elképzeléseit.
Szeretettel várom megkeresését!
ÜDVÖZLETTEL:
BACSA BRIGITTA
INGATLANSZAKÉRTŐ - REALTY SPECIALIST
+36 30 815 2512
[email protected]
CITY CARTEL BUDA KFT.
CITY CARTEL FRANCHISE HUNGARY KFT.
1118 BUDAPEST, HEGYALJA ÚT 54.
1026 BUDAPEST, SZILÁGYI ERZSÉBET FASOR 121.
BUDAGYÖNGYE BEVÁSÁRLÓKÖZPONT
WWW.CITYCARTEL.HU

Eladó Családi ház, Siófok, 2 056 m2, 10 Szoba
2.9 millió €
Siófok exkluzív villája – páratlan befektetési lehetőség!
Kivételes villa Siófok Ezüstpartján – luxus, érték, lehetőség egyben
A Balaton déli partjának fővárosában, Siófok szívében kínálunk megvételre egy kivételes lehetőséget – egy valódi gyöngyszemet a luxusingatlanok között.
A több mint 2000 nm-es, gondosan parkosított telken elhelyezkedő, közel 1000 nm-es, teljeskörűen felújított villaépület és a 120 nm-es melléképület egyaránt szolgálhat exkluzív magánrezidenciaként vagy reprezentatív üzleti ingatlanként.
Az ingatlan főbb jellemzői
- 2056 nm-es, gondosan parkosított birtok, impozáns, több évtizedes ősplatánokkal, melyek önmagukban is jelentős eszmei értéket képviselnek.
- 998 nm-es, kétszintes villaépület, amely megőrizte eredeti stílusjegyeit, ugyanakkor felújításon esett át.
- 10 tágas szoba és 8 elegáns fürdőszoba, amelyek a kényelmet és a reprezentativitást egyaránt szolgálják.
- 110 nm-es közösségi tér, ideális nagyobb társasági eseményekhez vagy exkluzív rendezvényekhez.
Gépesített konyha, borospince, valamint nagyvonalú teraszok, amelyek a villa elegáns életstílusát egészítik ki.
120 nm-es melléképület, jelenleg kiszolgáló egységként működik, de igény szerint átalakítható vendégházzá, irodává vagy wellnessrészleggé.
Kültéri úszómedence és kényelmes belső parkoló biztosítják a mindennapi komfortot.
A tulajdoni lap szerinti „gyógyászati rendelő” minősítés további sokoldalú hasznosítási lehetőségeket kínál – akár egészségügyi, akár rekreációs, akár vendéglátó célra.
Felhasználási lehetőségek – a kreatív befektető fantáziájára bízva
- Magánrezidencia vagy nyaraló: Tágas terei, parkosított kertje és kültéri medencéje révén ideális választás, ha valaki privát, elegáns családi birtokot keres a Balaton déli partján.
- Exkluzív magánklinika: A tulajdoni lap szerinti „gyógyászati rendelő” minősítésnek köszönhetően akár azonnal működtethető egészségügyi központ, wellness- vagy gyógyászati szolgáltatásokkal.
- Boutique hotel vagy prémium apartmanház: Kivételes lokációja és impozáns mérete tökéletes alapot biztosít luxus szálláshely vagy magas presztízsű vendéglátóegység kialakításához.
- Cégközpont vagy reprezentatív irodaház: Az ingatlan egyedülálló atmoszférája és közelsége Budapesthez ideálissá teszi nemzetközi vállalatok központjaként vagy presztízsértékű irodaházként.
- Kulturális központ vagy művészeti galéria: Patinás stílusa és impozáns belső terei méltó környezetet kínálnak kiállítások, exkluzív események vagy kulturális rendezvények számára.
- Rendezvény- és esküvőhelyszín: A villa egyedi hangulatával, a Balaton közelségével és a gondozott kerttel az egyik legkülönlegesebb privát rendezvényhelyszínné válhat.
- Gasztronómiai központ vagy fine dining étterem: A borospince és a nagyvonalú közösségi terek tökéletes alapot teremtenek prémium vendéglátás kialakításához.
- Senior rezidencia vagy luxus nyugdíjas otthon: A nyugodt környezet, a zöldterület és a Balaton közelsége ideális környezetet kínál a magas színvonalú időskori élethez.
- Wellness és spa központ: A meglévő medence, a tágas belső terek és a bővítési lehetőség révén az ingatlan exkluzív egészség- és rekreációs központtá alakítható.
Fejlesztési potenciál
A telek kiemelkedő beépíthetőséggel rendelkezik: a meglévő villaépület mellett további 1000 nm (2×500 nm) új épület felépítésére érvényes engedély áll rendelkezésre.
Ez egyedülálló lehetőség Siófok legértékesebb, már beépített részén, ahol új fejlesztések gyakorlatilag nem indulhatnak – így ez a terület valóban ritka alkalmat kínál mind befektetők, mind exkluzív ingatlanokat keresők számára.
Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, keressen bizalommal!
ÜDVÖZLETTEL:
DR VINCELLÉR ZSUZSA
ÜGYVEZETŐ, CEO, LUXURY SPECIALIST
+36 30-815-2510
[email protected]

Eladó Téglalakás, Budapest, V. kerület, 107 m2, 3 Szoba
319 millió Ft
C I T Y C A R T E L
INTERNATIONAL REAL ESTATE AGENCY
bemutatja:
V. kerületben, Bazilika közelében található ingatlan, rendkívül vonzó lehet azok számára, akik a város központjában szeretnének élni, egy igényes, modern, felújított Luxus otthonban.
A lakás 107 nm alapterületű, ami lehetővé teszi, hogy az új tulajdonosok kényelmesen és tágasan érezzék magukat. A nappali és a 2 hálószoba világos és szellős, egy kis erkélyről csodálatos kilátás nyílik a városra.
A két fürdőszoba nagy előnyt jelenthet azok számára, akik sokat tartózkodnak az ingatlanban, vagy gyakran fogadnak vendégeket.
A házközponti fűtés segítségével az ingatlan melegét hatékonyan és gazdaságosan lehet használni, padló és falfűtés különleges kényelmet nyújt.
Minden helyiségben távirányítóval vezérelt motoros redőny, légkondicionálás, és 5.1-es házimozi rendszer működik
A hangszigetelt falak lehetővé teszik, hogy az új tulajdonosok nyugodt és békés környezetben éljenek, a LED TV és a projektor még színesebbé teszi az otthoni szórakozást.
Ár: 319 millió Ft
