Kiemelt ajánlatok
Legfrissebbek

Eladó Családi ház, Budapest, XI. kerület, 440 m2, 8 Szoba
429 millió Ft
Medencés intim otthon
C I T Y C A R T E L
INTERNATIONAL LUXURY REAL ESTATE AGENCY
bemutatja:
SASADI MEDENCÉS HÁZ CSODÁLATOS KERTBEN
XI. kerületben, Sasadon, csendes mellékutcában rejtőzködő, intim környezetben kiváló állapotú, brutto 440 nm-es, 3 szintes, 2 + 6 szobás, belső medencés ház, 720 nm-es gyönyörű kertben eladó.
A jól szigetelt, elegáns, kastélyszerű épület nagy teraszokkal, pihenésre alkalmas erkélyekkel rendelkezik, nettó 266 nm.
A földszinten található a 3 x 6 m-es (1,5 m mélységű), ellenáramoltatós, fűtött belső medence - előtte 28 nm-es, fedett, nagy kemencével is rendelkező terasszal.
A wellness része a 4 fős finn-szauna, kondiszoba, a zuhanyzó és a mellékhelyiség. Ezen a szinten van a kazánház és több tárolásra alkalmas helyiség is.
A kertkapuval szemben található a kétállásos, ablakos garázs (automata garázsajtóval, automata kertkapuval), műhellyel (a kertben több autó elhelyezésére is van lehetőség, így akár a későbbiekben lakótérként is kialakítható).
A középső szinten található a parkettás, napfényes nappali nagy, dekoratív elektromos kandallóval, részben elektromos redőnnyel, nagy terasszal. Az ablakos, külön konyhából (kerámia lapos főzőlap és villanysütő, mosogatógép) nyílik a kamra és az erkélyes tágas ebédlő.
Ezen a szinten két hálószoba is van fürdőszobával, sok beépített szekrénnyel, klímával.
A következő szinten 3 hálószoba, konyha (alkalmas kis hálószobának vagy gardróbnak is), fürdőszoba, sok tároló található.
Legfelül csodálatos kupolát alakítottak ki, gyönyörű kilátással, mely akár pihenő olvasósarokként is használható.
Fűtése: az alsó két szint: Vaillant gázkazán, a legfelső szint Junkers kombi cirkó.
Étellift és egyszemélyes lift lehetősége szakember igénybevételével lehetséges.
Az ingatlan kétgenerációs háznak, magánklinikának is kiválóan alkalmas.
A hátsó kert kutyusnak jól el van különítve, mellette kerti gépek tárolására alkalmas házikó van.
Amennyiben komolyan érdekli az ingatlan, keressen bizalommal!
ÜDVÖZLETTEL:
DR VINCELLÉR ZSUZSA
ÜGYVEZETŐ, CEO, LUXURY SPECIALIST
+3630-815-2510
[email protected]
CITY CARTEL BUDA KFT.
CITY CARTEL FRANCHISE HUNGARY KFT.
1118 BUDAPEST, HEGYALJA ÚT 54.
1026 BUDAPEST, SZILÁGYI ERZSÉBET FASOR 121.
BUDAGYÖNGYE BEVÁSÁRLÓKÖZPONT
WWW.CITYCARTEL.HU
C I T Y C A R T E L
INTERNATIONAL LUXURY REAL ESTATE AGENCY
Realty Specialist

Eladó Téglalakás, Budapest, II. kerület, 202 m2, 4 Szoba
673.5 millió Ft
CITYCARTEL
INTERNATIONAL LUXURY REAL ESTATE AGENCY
------------------------------------------------------------------------------
A II. Kerület Legújabb Ékköve
Álmodozott már valaha arról, hogy egy olyan helyen éljen, ahol a természet szépsége és a modern világ kényelme tökéletes harmóniában van? Most pontosan egy ilyen ritka gyöngyszemet kínálunk eladásra!
Engedje meg, hogy bemutassam Önnek Budapest II. kerületének legújabb büszkeségét, a festői Apáthy-szikla lábánál, Rubik Ernő legendás Villájának a szomszédságában, egy lélegzetelállító természetvédelmi terület mellett, 4.500 nm-es ősfás parkban, egy újépítésű, 7 lakásos, 2 liftes társasház 1. emeletén, egy 202 nm-es, nappali + 3 hálószobás, 3 fürdőszobás lakás, 45 nm-es terasszal eladó.
Élvezze a déli tájolást, a János-hegyi kilátóra néző panorámát, és a zöldövezeti nyugalmat.
Egyedülálló koncepciója és kivitelezési minősége révén ez a projekt a város legkívánatosabb lakóhelyévé válik, ahol a modern építészet, a kifinomult stílus és a természet harmonikus összhangja példátlan életminőséget kínál.
Prémium Minőség és Exkluzív Építészeti Megoldások
Ez a Luxus Társasház az I. osztályú anyaghasználat és a legmagasabb színvonalú kivitelezési és műszaki tartalom révén garantálja a prémium minőséget, ennek köszönhetően az Ön otthona nem csak esztétikailag lesz lenyűgöző, hanem tartós és hosszú távon is értékálló marad.
A lakás közel 3 méteres belmagassága rendkívüli eleganciát és térérzetet kölcsönöz az ingatlannak. A közel 100 négyzetméteres amerikai konyhás nappali mellett 3 hálószoba, 3 fürdőszoba, valamint egy vendég toalett gondoskodik a kényelemről. Mindegyik szoba közvetlen teraszkapcsolattal rendelkezik, így a természetes fény és a friss levegő zavartalanul árad be otthonába, miközben a lenyűgöző kilátás minden nap újra és újra elkápráztatja Önt.
Zöld Oázis a Város Szívében
Minden lakás saját, kizárólagos használatú, déli tájolású terasszal vagy kerttel rendelkezik, kilátással a János-hegyre, gondosan megtervezett növényzettel és modern öntözőrendszerrel kerülnek átadásra. A kertekben és a teraszokon található vízvételi helyek, valamint az öntözőrendszer gondoskodik növényei egészségéről és szépségéről.
Okosotthon
A lakások a legfejlettebb KNX alapú okosotthon rendszerrel vannak felszerelve, amely lehetővé teszi a fűtés, világítás, árnyékolás, biztonsági rendszerek, bejárati kapuk, video kapucsengő stb. távoli vezérlését egyszerűen, akár egy érintéssel a világ bármely pontjáról, így az élete még kényelmesebbé és energiatakarékosabbá válik. A fenntartható életvitel érdekében minden technológiai megoldás a legújabb trendeknek megfelelően került kiválasztásra.
A Legmodernebb Technológiai Megoldások
A kiemelkedően gazdaságos levegő-víz hőszivattyús rendszer biztosítja otthona fűtését és hűtését, míg a hővisszanyerős szellőztetőrendszer friss és tiszta levegőt garantál. A szaniterek a legmagasabb minőségi követelményeknek megfelelően kerültek kiválasztásra, biztosítva ezzel az otthoni wellness élményt minden nap. A 2 db 8 személyes liftnek köszönhetően a lakás megközelítése akadálymentes a garázsból.
Parkolás és Tárolás
A lakáshoz 1, 2 vagy 3 parkolóhely (összesen 16 db áll rendelkezésre) vásárolható a teremgarázsban, elektromos autó töltési lehetőséggel, így a környezettudatos életmód egyszerűen megvalósítható. Lakásonként 1 tároló helyiség is vásárolható, amelyben elektromos áram is kialakításra kerül. A legmodernebb technológiákkal felszerelt társasház - okostelefonról vezérelhető kapuk, videókaputelefon és 24 órás biztonsági rendszer - gondoskodik a lakók nyugalmáról és privát szférájáról.
Merüljön el a Prémium Életérzésben
Ne hagyja ki azt a ritka lehetőséget, hogy részese legyen egy olyan elit közösségnek, akik értékelik a legfejlettebb technológiai megoldásokat, a természet szépségét, valamint a modern világ stílusát és kényelmét. A déli tájolás, a János-hegyi panoráma és a zöldövezeti nyugalom mind hozzájárulnak ahhoz, hogy új otthona valóban a pihenés és a feltöltődés helyszíne legyen, amelyről mindig is álmodott.
Az Új Otthona Már Várja
Élje át azt az életérzést, amelyet csak a legmagasabb színvonalú otthonok nyújtanak! Lépjen be egy olyan világba, ahol minden nap inspirációt és nyugalmat talál és kezdjen el egy új és kényelmesebb életet.
Ára: 673.500.000 Ft
Ezen felül garázs vásárolható 12 millió Ft/db áron, valamint lehetőség van külön tároló megvásárlására is.
Üdvözlettel:
DR VINCELLÉR VALÉRIA
ÜGYVEZETŐ, CEO, LUXURY SPECIALIST
+3630-815-1999
[email protected]
1118 BUDAPEST, HEGYALJA ÚT 54.
1026 BUDAPEST, SZILÁGYI ERZSÉBET FASOR 121.
BUDAGYÖNGYE BEVÁSÁRLÓKÖZPONT
CITYCARTEL - International Luxury Real Estate Agency
A CITYCARTEL Magyarország legnagyobb luxus ingatlaniroda hálózata, több mint 23 éve foglalkozik professzionális ingatlanközvetítéssel belföldön és külföldön. A több ezres exkluzív portfólióban a belföldi és külföldi ingatlanpiac legjobb ingatlanjai találhatóak.
A CITYCARTEL ingatlanirodák szeretettel várják Önt is országszerte.

Eladó Villa, kastély, kúria, Zánka, 1 470 m2, 13 Szoba
2.5 millió €
PANORÁMÁS balatoni kastély eladó!
C I T Y C A R T E L
INTERNATIONAL LUXURY REAL ESTATE AGENCY
bemutatja:
Eladó egy páratlan szépségű, háromszintes, 1470 nm-es kastély a Balaton északi partján, 10 050 nm-es, gondosan karbantartott területen. Az ingatlan különlegessége a lélegzetelállító, örök balatoni panoráma, amely minden évszakban lenyűgöző látványt nyújt. A Balaton mindössze pár perc sétával elérhető, így a tó közelsége tovább növeli az ingatlan vonzerejét.
A kastély jelenleg vendégfogadásra van berendezkedve, de privát rezidenciaként is tökéletesen megfelel.
Az épületben összesen 5 tágas apartman és 8 kényelmes szoba található, amelyek mindegyike elegáns berendezéssel és kiváló minőségű anyagokkal lett kialakítva.
Az ingatlanhoz tartozik egy 30 fő befogadására alkalmas étterem, amely teljesen felszerelt konyhával és funkcionális kiszolgáló helyiségekkel rendelkezik, beleértve a raktárakat is.
A kastélyhoz egy gondozott, bekerített és parkosított kert tartozik, amely öntözőrendszerrel van ellátva. A kertben egy gyönyörű kültéri medence is helyet kapott, amely a nyári hónapokban kiváló lehetőséget nyújt a felfrissülésre. Az ingatlan fűtése gázkazánnal történik, a meleg vizet pedig napkollektor segítségével állítják elő, így az energiahatékonyság is biztosított.
A parkolás két garázsban megoldott, valamint zárt, őrzött parkoló is rendelkezésre áll, amely biztonságos helyet nyújt a gépjárművek számára. A közelben sétatávolságra találhatók kellemes hangulatú éttermek, ahol a helyi és nemzetközi konyha finomságait élvezhetik a látogatók.
Ez a lenyűgöző kastélyszálló egy hektáros dombos területen helyezkedik el, erdők és szőlőültetvények ölelésében. A kastély lakosztályainak ablakain kitekintve, szemet gyönyörködtető panoráma tárul elénk, ami minden itt töltött pillanatot különlegessé tesz. A vendégek számos szabadidős tevékenységet élvezhetnek, mint például vitorlázás, lovaglás és teniszezés, miközben a pihenést a parkban található medence teszi teljessé.
Az ingatlan megtekintéséhez kérjük, foglaljon időpontot, és győződjön meg személyesen is ennek a különleges kastélynak a páratlan szépségéről és luxusáról. Ne hagyja ki ezt a kivételes lehetőséget, hogy Ön is részesévé váljon ennek az exkluzív életstílusnak a Balaton északi partján.
Ára: 2 500 000 Euró
Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, hívását szeretettel várom!
Dr. Vincellér Zsuzsa
+36 30 815 2510
[email protected]

Csak nálunk
Eladó Ikerház, Budapest, XI. kerület, 203 m2, 4 Szoba
374.9 millió Ft
MEDENCÉS LUXUS OKOSOTTHON A XI. KERÜLET EXKLUZÍV RÉSZÉN, SASADON!
Napelemmel, hőszivattyúval, okosotthon-rendszerrel, elektromos autótöltővel, vendégapartmannal, szaunaházzal
Budapest XI. kerületének legjobb részén, Sasadon, a Botfalu utcában kínálunk eladásra egy exkluzív, 2021-ben teljes körűen és luxus szinten felújított, déli tájolású, bruttó 203 nm-es, nappali + 3 hálószobás, 2 fürdőszobás, kültéri úszómedencés, modern, A+++ energiatakarékos luxusotthont.
A prémium kivitelezésű, nagy belmagasságú ingatlan minden részlete a legmagasabb műszaki és esztétikai színvonalat képviseli, ötvözve a legújabb okosotthon-megoldásokat a fenntarthatósággal és kényelemmel.
Az ingatlanhoz külön szaunaház/vendégház, feszített víztükrű fűthető medence, napelemrendszer, hőszivattyú, elektromos autótöltő, rengeteg tároló, valamint garázs és 1-2 felszíni parkoló is tartozik.
Sasad: a XI. kerület legdrágább, legkeresettebb városrésze – egy ilyen ingatlant találni itt igazi ritkaság!
FŐBB PARAMÉTEREK
Lakótér: kb. 150 m²
Melléképület (szaunaház, tároló): kb. 30 m²
Teraszok összesen: kb. 45 m²
Kert: 390 m² parkosított kert automata öntözéssel
Energetikai tanúsítvány: A+++
Ez az egyik legjobb lehetséges energetikai besorolás, amit egy magyarországi lakóépület elérhet. Az ingatlan aktívan "negatív CO₂ kibocsátású" és "pozitív energiamérlegű", tehát több energiát termel, mint amennyit fogyaszt.
Alsó szint:
2 hálószoba
Fürdőszoba
Háztartási helyiség
Garázs szerelőaknával
Felső szint:
Amerikai konyhás nappali 2 terasszal és étkezővel
Szülői hálószoba
Gardrób
Fürdőszoba
EXKLUZÍV WELLNESS ÉLMÉNY: MEDENCE ÉS SZAUNAHÁZ
A feszített víztükrű, fűthető infinity medence hangulatvilágítással és automata vegyszeradagolóval igazi privát wellnessélményt nyújt – télen-nyáron használható, akár egy luxusszállodában!
INFINITY MEDENCE
Mérete:
2,75 m × 6,5 m
Feszített víztükör, fűthető hőszivattyúval
Teljesen automatizált gépészet
Homokszűrős víztisztítás
Állítható LED világítás (8 féle szín)
Biztonságos transzparens medenceredőny
Téli karbantartáshoz szükséges fagytestek és takarás
KÜLÖN SZAUNAHÁZ
(Vagy vendégház)
kb. 30 m²
6 fős, kombinált finn-infra szauna
Szoba + saját, zuhanyzós fürdőszoba + WC
Tágas pihenőtér, amely vendégszobaként, dolgozószobaként vagy edzőteremként is használható
Élvezze a spa élményt a saját otthonában!
EXKLUZÍV FELÚJÍTÁS ÉS ÚJJÁÉPÍTÉS (2021)
Külső falakig visszabontott ház, teljes körű építészeti és gépészeti modernizálás
20 cm grafitos EPS szigetelés a 38 cm-es falakon, 28 cm szigetelés a tetőn
6 légkamrás, 3 rétegű üvegezésű, alumínium nyílászárók
Elektromos redőnyök és motoros lamellás zsalúziák, szúnyoghálókkal
Padlófűtés + mennyezeti hűtés-fűtés, Panasonic hőszivattyúval
Szobánként érintőképernyős termosztátokkal, telefonról is vezérelhető
Hővisszanyerős szellőző (CAIROX géppel)
BWT vízlágyító rendszer és Technistone konyhapult
AEG beépített nagygépek (külön fagyasztóval és borhűtővel)
Prémium burkolatok: 3 rétegű svédpadló (halszálka mintában), 60×120 cm hidegburkolat
Eclisse tapétaajtók, Oikos Ottocento festés
Látványkandalló
OKOSOTTHON ÉS ENERGIATAKARÉKOSSÁG
A legmodernebb okosotthon-rendszer és a megújuló energiákat hasznosító gépészet nemcsak környezettudatos, de pénztárcabarát is.
NGBS okosotthon-rendszer: Minden automatizált, távoli vezérlés telefonról
10,56 kW napelemrendszer (Huawei inverter, szaldóelszámolás)
3×32A normál betáp + 3×20A H tarifa
Elektromos autótöltő
Livolo üveg érintőkapcsolók, Hikvision kamera- és riasztórendszer
Látnia kell ezt a kifinomult, prémium minőségű kialakítást!
KÉNYELEM ÉS PRAKTIKUM
A házhoz tartozó garázs egy autó számára biztosít fedett parkolót (ráadásul szerelőaknával), míg az udvaron további 1-2 autó is elfér. A terasz alatt kialakított tároló tökéletes helyet nyújt a kerti szerszámoknak, sportfelszereléseknek. Innen lehet megközelíteni a medence gépészetének (hőszivattyús fűtés) helyet adó pincét.
A beépített bútorok (előszoba, gyerekszoba, fürdők, gardrób, nappali, konyha) maximalizálják a teret és az esztétikumot.
A kertet holland pázsit és csepegtető öntözőrendszer teszi még kényelmesebbé.
Itt tényleg minden adott a tökéletes kikapcsolódáshoz!
KIVÁLÓ KÖZLEKEDÉS
A ház nyugodt, exkluzív környezetben, mégis kiváló közlekedési kapcsolatokkal rendelkezik.
Autóval: A M1/M7 autópálya pár perc alatt elérhető, így könnyen kijuthat Budapest határán túlra is.
Tömegközlekedéssel:
8E, 108E, 139, 153, 154, 940-es buszok – pár perces sétára a háztól, gyors eljutás a Móricz Zsigmond körtérre és a Széll Kálmán térre
Villamoskapcsolat: A 17-es és 41-es villamosokkal könnyen elérhető a belváros és Buda frekventált csomópontjai
Kelenföldi vasútállomás és M4 metrómegálló autóval vagy busszal 10 percen belül elérhető
Kerékpárral: A környék kiváló bicikliutakkal rendelkezik, így akár sportosan is közlekedhet!
BEVÁSÁRLÁSI LEHETŐSÉGEK
Pékség gyalog fél perc
Sasadi Market, Auguszt Pavilon cukrászda és kávézó, Príma pár percre gyalog
Eleven Center, Aldi, Lidl – csak pár percre
ETELE Pláza, Savoya Park, Auchan, IKEA, Decathlon, MediaMarkt – kb 10 perc autóval
Hegyvidék Bevásárlóközpont – exkluzív üzletek, kávézók és éttermek
ISKOLÁK, ÓVODÁK
A környék egyik kiemelkedő előnye, hogy minőségi oktatási intézmények találhatók a közelben, így a gyermekek biztonságos és magas színvonalú oktatásban részesülhetnek:
Napraforgó Óvoda
Farkasréti Rajziskola
Gazdagrét-Törökugrató Általános Iskola
Mechatronika Technikum
Angol nyelvű óvodák és nemzetközi iskolák (Britannica International School, Happy Kids International Kindergarten)
SPORTOLÁSI LEHETŐSÉGEK
A környék tele van sportolási lehetőségekkel:
Gazdagréti Sportközpont – fitness, futópálya, kosárlabdapálya, teniszpályák
Sport11 Sport- és Szabadidőközpont – uszoda, wellness, konditerem, jóga
Normafa – természetjárás, sífutás, szabadtéri edzés
Kelenföldi Uszoda és Sportközpont – fedett és kültéri medencék
SZÓRAKOZÁSI LEHETŐSÉGEK
ETELE Pláza Bevásárlóközpont – Cinema City mozi, éttermek, kávézók
Kopaszi-gát – exkluzív éttermek és kávézók a Duna partján
Bartók Béla út – művészeti galériák, kulturális központok, gasztroélmények
Hegyvidék exkluzív éttermek és borbárok – Laurel Étterem, Arany Kaviár Étterem
Budai Várnegyed és Gellért-hegy – történelmi és kulturális látnivalók
CSALÁDBARÁT KÖRNYEZET
Sasad környéke családbarát és biztonságos, így gyermekek számára is tökéletes választás:
Brassó-Komondor park és tanösvény
Eperke Játszótér
Tulipános Játszótér
Bohócos Játszótér
TörpErdő, SasKert
Hegyvidéki Kalandpark – természetközeli élmények gyerekeknek
Sas-hegy, Normafa és János-hegy – hétvégi családi kirándulásokhoz ideális helyszínek
TÖKÉLETES BEFEKTETÉS
Ez az ingatlan nem csupán egy luxusotthon, hanem egy életminőségbeli ugrás!
Minimális fenntartási költségek – hőszivattyús, napelemes, okosotthon-rendszer
Rendezett tulajdonviszonyok - ikerházfél használati megosztással
Magas műszaki tartalom – időtálló, biztonságos befektetés
Magas piaci érték – a kiemelkedő lokáció és a luxus színvonalú kivitelezés együttese garancia
Luxuskivitel medencével és szaunaházzal – teljes körű wellness otthon!
KIVÁLÓ LOKÁCIÓ
Sasad a XI. kerület legkeresettebb, legnívósabb környéke, ahol egy ilyen színvonalú ingatlan ritka kincs. Kiváló közlekedés, zöldövezet, nyugodt, exkluzív miliő – egy hely, ahol valóban jó élni és amely hosszú távon is értéktartó befektetés. Ez az ingatlan az egyedi műszaki megoldásaival, teljes körű wellness-élményével, modern gépészetével és energiahatékonyságával kiemelkedik a piacon. Luxus szintű kivitelezés, alacsony fenntartási költségek és a legkorszerűbb technológiai megoldások teszik ezt a házat kiváló befektetéssé.
NE MARADJON LE ERRŐL A RITKA LEHETŐSÉGRŐL!
Varázsolja el családját és barátait ezzel a zseniális, modern, időtálló ingatlannal!
Ne feledje: az ilyen színvonalú luxusotthonok rendkívül gyorsan gazdára találnak!
Ragadja meg ezt a páratlan lehetőséget és élvezze a gondtalan, fényűző mindennapokat Sasadon!
Üdvözlettel:
DR. VINCELLÉR VALÉRIA
7-szeres „Év Értékesítője” díjas ingatlanszakértő
CEO | LUXURY SPECIALIST
Ingatlanforgalmi szakjogász
+36 30 815 1999
[email protected]
Budapesti ingatlanirodák:
1118 Budapest, Hegyalja út 54.
Nyitvatartás: H–P: 09.00 – 17.00
Tel.: +36 1 365 1450
BUDAGYÖNGYE BEVÁSÁRLÓKÖZPONT
1026 Budapest, Szilágyi Erzsébet fasor 121.
Nyitvatartás:
H–P: 10.00 – 19.00
Sz: 10.00 – 15.00
Tel.: +36 1 200 5990
EGYÉB ELÉRHETŐSÉGEK:
+36 30 815 2500
+36 30 815 2525
[email protected]
Tekintse meg exkluzív eladó és kiadó ingatlan kínálatunkat:
www.citycartel.hu
Gyönyörű ingatlan videókért látogasson el YouTube csatornánkra:
www.youtube.com/@citycartel-realty-specialist
Minőség, jogi biztonság, promizmus - válassza Ön is Magyarország legnagyobb luxus ingatlanközvetítő irodáját!

Kiadó Téglalakás, Budapest, V. kerület, 217 m2, 4 Szoba
4 ezer €
C I T Y C A R T E L
INTERNATIONAL LUXURY REAL ESTATE AGENCY
bemutatja:
BELGRÁD RAKPARTON PANORÁMÁS ÁLOMLAKÁS KIADÓ
V. kerületben, a Belgrád rakpart egyik leghíresebb és leggyönyörűbb házában,
217 nm-es, Dunára és Citadellára panorámás, nappali + 3 hálószobás, luxus lakás kiadó.
A lakást 2018-ban teljeskörűen felújították, azóta alig volt használva, ezért a bérlő
az újszerű állapotot fogja élvezni. Kiváló minőségű nyílászárók, klimatizált szobák.
A polgári lakás hatalmas, tágas terekben gazdag, 4 méteres belmagassággal rendelkezik.
Három lakás összeépítéséből alkották meg a jelenlegi elrendezést, ami egészen egyedi
életérzést kölcsönöz a benne lakóknak.
Elrendezése:
-hatalmas, Dunára, Gellért hegyre, Budai Várra néző nappali és étkező
-3 lakosztály: 3 hálószoba 3 fürdőszobával, mindegyikben TV, beépített szekrények
-felszerelt, gépesített konyha
-háztartási helyiség mosógéppel és szárítóval
-infraszauna
Minden a képen és a videón látható berendezés a bérleti szerződés tárgyát képezi.
Az ingatlan 1 havi bérleti díj és 2 havi kaució megfizetésével azonnal bérbe vehető legalább 1 évre.
Az ingatlant azoknak ajánlom, akik imádnak Budapest lenyűgöző panorámájára ébredni és exkluzív körülmények között élni!
Hívjon bizalommal és egyeztessünk egy időpontot megtekintésre!
Garantáltan beleszeretős, egyedi lakás!
--------------------------------------- ENGLISH ---------------------------------------------
BELGRADE RAKPART PANORAMIC DREAM APARTMENT FOR RENT
Luxury apartment for rent in the V. district, in one of the most famous and most beautiful houses on the Belgrade rakpart. It is a 217 sqm, with panoramic view to the Danube and the Citadel, living room + 3 bedrooms.
The apartment was completely renovated in 2018, since then it hasn’t been used much, so the tenant will enjoy the new condition. There are high-quality doors and windows, and air-conditioned rooms.
The apartment is rich in spacious rooms and has a ceiling height of 4 meters.
The current layout was created by building three separate apartments together, which gives a unique sense of life to its inhabitants.
Layout:
- huge living room and dining room with a view of the Danube, Gellért Hill, and Buda Castle
-3 suites: 3 bedrooms with 3 bathrooms, each with TV, built-in wardrobes
-equipped, mechanized kitchen
-household room with washing machine and dryer
-infrared sauna
All the equipment shown in the photos and the video is the subject of the rental agreement.
The property can be rented immediately for at least 1 year by paying 1 month rent and 2 months deposit.
I recommend the property to those who love waking up to the stunning panorama of Budapest and living in exclusive conditions!
Feel free to call me and let's make an appointment for a viewing!
Unique apartment guaranteed to make you fall in love!
ÜDVÖZLETTEL:
CITY CARTEL BUDA KFT.
CITY CARTEL FRANCHISE HUNGARY KFT.
1118 BUDAPEST, HEGYALJA ÚT 54.
1026 BUDAPEST, SZILÁGYI ERZSÉBET FASOR 121.
BUDAGYÖNGYE BEVÁSÁRLÓKÖZPONT

Eladó Családi ház, Budapest, III. kerület, 370 m2, 5 Szoba
990 millió Ft
Intim, privát, természetközeli,Toszkán–provence-i luxusrezidencia – időtálló elegancia és a kompromisszummentes minőség
A III. kerület egyik legexkluzívabb, zöldövezeti részén – Aranyhegy, Ürömhegy és Péterhegy találkozásánál – lenyűgöző hangulatú, mediterrán stílusú, provence-i jegyeket hordozó luxuskúria, amely méltán számít ritkaságnak a budapesti prémium ingatlanpiacon.
Minden szeglete a legmagasabb szintű építészeti gondosságot és anyaghasználatot tükrözi.
A 2012-ben, saját részre, egy Nívó díjas építész vezetésével megépített villa tervezése közel egy éven át zajlott, hogy minden funkcionális és esztétikai részlet tökéletes harmóniát alkosson.
Főbb paraméterek
Telek: 1740 nm – két utcára nyíló, teljesen intim, gondosan parkosított kerttel
Lakótér: 370 nm – kétszintes, mindkét szint kertkapcsolatos
Szobák: amerikai konyhás nappali + 2 tágas, világos hálószoba + vendéglakrészként funkcionáló egység, (az alsó szinten akár egy további szoba a jelenlegi, mosókonyha funkció felszámolásával kialakítható) wellnesshelyiség
Építés éve: 2012
Stílus: klasszikus toszkán és provence-i elemek mediterrán harmóniával
Belső terek – ahol az egyediség találkozik a kényelemmel
A villa földszintjén található:
Dupla beállásos garázs
Tárolók, kazánház, mosókonyha, gardróbok
Wellness részleg: ellenáramoltatós fedett medence, társas jacuzzi, infra/finn szauna, zuhanyzó, pihenőtér természetes fénnyel
Külön bejáratú, teljesen felszerelt vendéglakrészként is használható lakrész: nappali, konyha, háló, fürdőszoba, terasz
Az emeleten:
Reprezentatív, fagerendás mennyezetű nappali–étkező–konyha egy légtérben, kandallóval
Két, hálószobás lakosztály, külön fürdőkkel, gardróbhelyiségekkel
Tágas, 50 nm-es fedett terasz – lenyűgöző panorámával a környező zöldövezetre
A belső terekben dominál a természetes anyaghasználat: prémium mészkő, márvány, kézműves faasztalos munkák, látványos fa gerendák.
Kert – provence-i álom a fővárosban
A kert minden négyzetmétere tudatosan tervezett: dús növényzet, tavirózsás halastó, különféle burkolatok, árnyas pihenőzónák és egy hangulatos borospince gondoskodnak az idilli hangulatról és teljes intimitásról.
A kert kialakítása ideális családi vagy baráti eseményekhez, szabadtéri étkezésekhez, kikapcsolódáshoz – akár minden nap.
Műszaki tartalom és extrák
Építőanyagok: kizárólag természetes mészkő, márvány és fa
Kőmunkák: mesterségbeli tökéletesség
Ereszrendszer: kézzel hajlított réz
Fűtés: gázkazán, padlófűtéses rásegítéssel
Biztonság és kényelem: kamerarendszer, riasztó, klímaberendezések, automata öntözőrendszer
Kinek ajánljuk?
Azok számára készült, akik nem hajlandók kompromisszumot kötni – sem a minőség, sem az esztétika, sem az életstílus terén. Akik nem csupán otthont, hanem valódi értéket, időtálló eleganciát és zavartalan nyugalmat keresnek.
Ez a rezidencia nem csupán kiszolgálja, hanem meghaladja elvárásait.
Ha egy olyan ingatlant keres, amely stílusában, minőségében és hangulatában is külön utat jár, itt találja meg azt az életformát, amelyet eddig csak elképzelt.
Várom megtisztelő érdeklődését!

Eladó Téglalakás, Budapest, IX. kerület, 146 m2, 4 Szoba
260 millió Ft
DUNAI PANORÁMÁS LUXUSLAKÁS ELADÓ A IX. KERÜLET SZÍVÉBEN - KÖZVETLENÜL A DUNA-PARTON!
Exkluzív életérzés – modern design – kiváló befektetés
Egyedülálló lehetőség Budapest egyik legdinamikusabban fejlődő részén, a Rehabilitációs városrészben!
Ez a frissen felújított, 146 nm-es, 4 szobás luxuslakás nemcsak otthon, hanem életstílus is – teljes dunai és budai panorámával, dupla terasszal, és kifinomult eleganciával várja új tulajdonosát!
A legfontosabb jellemzők:
146 nm-es lakótér + 15 nm-es és 13 nm-es panorámás terasz
Teljes dunai és budai panoráma
Nagy terekkel rendelkező, világos amerikai-konyhás étkezős nappali + 3 hálószoba, 1 nagy kádas, zuhanyzós fürdőszoba és 1 kisebb zuhanyzós fürdőszoba – ideális akár családnak, akár reprezentatív célra
Kiváló állapotú, frissen felújított, egyedi tervezésű belső tér
Fan-coil fűtés-hűtés rendszer a tökéletes klímáért minden évszakban
Elektromos, motorizált, távirányítható redőnyök – gondoskodnak a kényelemről, energiatakarékosságról és a zavartalan pihenésről
Beépített bútorok - elegáns gardróbok és gépiesített, modern konyhabútor
LED hangulatvilágítás – stílus és otthonosság minden helyiségben
Lift, zárt lépcsőház, biztonságos környezet
A lakópark szolgáltatásai:
24 órás recepció – akár levelek, csomagok átvételére is
Gondozott zöld, parkosított kert
Gyermekjátszótér
Medence, jakuzzi, szauna, edzőterem, squashpálya, biliárdszoba, könyvtárszoba - amelyek használata korlátlan, és díjmentes – kikapcsolódás a saját otthonában!
Mélygarázs parkolóval és elektromos autó töltés lehetőségével
Lokáció és közlekedés:
Kiváló infrastruktúra: tömegközlekedési csomópont a közelben
Belváros percek alatt elérhető – akár munkába, akár szórakozni indulnál
Csendes, mégis élettel teli környék – ideális nyugalmat keresőknek
BKK járatok:
Villamos:2, 2B, 23, 24
Busz: 54, 55, 223E, 224, 224E, 255E
Éjszakai: 918, 923, 934, 979, 979A
Ez az ingatlan ideális választás azoknak, akik kompromisszumok nélkül keresnek otthont, és vagy kiváló befektetési lehetőséget is látnak a prémium lokációban és kialakításban.
Ne hagyja ki ezt az remek és ritka lehetőséget!
Keressen bizalommal, nézze meg e lehetőségekkel teli ingatlant személyesen és tegyen rá ajánlatot, segítünk, hogy a lehető legjobb feltételekkel legyen lehetőség a megvásárlásra.
Szeretettel várom megkeresését.
BACSA BRIGITTA
INGATLANSZAKÉRTŐ - REALTY SPECIALIST
+3630-815-2512
[email protected]
CITY CARTEL BUDA KFT.
CITY CARTEL FRANCHISE HUNGARY KFT.
1118 BUDAPEST, HEGYALJA ÚT 54.
1026 BUDAPEST, SZILÁGYI ERZSÉBET FASOR 121.
BUDAGYÖNGYE BEVÁSÁRLÓKÖZPONT
WWW.CITYCARTEL.HU

Eladó Téglalakás, Budapest, VI. kerület, 41 m2, 2 Szoba
109 millió Ft
Kortárs Elegancia - Eladó Luxuslakás az Andrássy Úton
C I T Y C Λ R T E L
INTERNATIONAL LUXURY REAL ESTATE AGENCY
bemutatja:
Budapest egyik legikonikusabb sugárútján, az Andrássy úton, a Hétházak történelmi épületegyüttesének szívében, az Oktogon és a Deák tér között kínálunk eladásra egy ritka, exkluzív lakást.
Közvetlenül az Andrássy Élményközponttal (Párisi Nagyáruház és Divatcsarnok) szemben, a világmárkák üzleteiközött, egy olyan környezetben, ahol a történelem és a kortárs luxus tökéletes harmóniában találkozik.
Az épület
Az ingatlant eredetileg Unger Emil tervezte, majd Ybl Miklós fejezte be 1874-ben. Az épületet a homlokzatán elhelyezett emléktábla is őrzi.
2021-ben Finta János díjnyertes építészirodájának tervei alapján teljes körű felújítás történt:
– panorámalift,
– modernizált homlokzat és belső terek,
– korhű részletek és prémium anyaghasználat jellemzik.
A lakás – modern luxus, történelmi keretben
A 41 nm-es (plusz 8 nm galéria és 2 nm terasz) 1. emeleti lakás a belső udvarra néz, így rendkívül csendes, mégis néhány lépésre van a város lüktetésétől.
A lakás önálló lépcsőházból közelíthető meg, melyet kizárólag ez az ingatlan használ – privát, biztonságos, praktikus. A lépcsőházban akár kerékpár, roller vagy háztartási eszközök tárolása is megoldható.
A nagy belmagasságnak köszönhetően a konyha felett kialakított galérián kényelmes hálószoba kapott helyet.
A lakás teljes belsőépítészeti koncepció alapján, luxus színvonalon újult meg.
Felszereltség és extrák
Hőfokszabályzós elektromos fűtés
Légkondicionáló
Zuhanyzós fürdő bidével
Háztartási helyiség gardróbbal, mosó- és szárítógéppel
Beépített, gépesített konyha (sütő, indukciós főzőlap, mosogatógép, hűtő-fagyasztó, borhűtő)
Nagysebességű internet és prémium TV-előfizetés
A 2 nm-es terasz és a bensőséges belső udvar tökéletes helyszínt kínál egy reggeli kávéhoz vagy esti borozáshoz – akár télen is, hiszen a lépcsőház előtere hangulatos kiülőként is használható.
Befektetés vagy otthon – mindkettő ideális
A lakás per- és tehermentes
Kiadásra is tökéletes: 450.000 Ft/hó bérleti díj mellett magas hozampotenciállal rendelkezik.
Ha szeretne Budapest egyik legpatinásabb sugárútján élni vagy befektetni, ez a lakás egy valódi gyöngyszem, ahol a történelem és a modern luxus kéz a kézben jár.
Foglaljon időpontot személyes megtekintésre!
Ára: 122.000.000 Ft.
DR. BOZÓ JÁZON
Értékesítési munkatárs
Luxury Specialist
+36 30 815 2517
[email protected]
CITY CARTEL BUDA KFT.
CITY CARTEL FRANCHISE HUNGARY KFT.
1118 BUDAPEST, HEGYALJA ÚT 54.
1026 BUDAPEST, SZILÁGYI ERZSÉBET FASOR 121.
BUDAGYÖNGYE BEVÁSÁRLÓKÖZPONT

Eladó Családi ház, Mogyoród, 229 m2, 5 Szoba
275 millió Ft
Eladó a mogyoródi LUXUS VILLAPARK legjobb fekvésű háza a Sissy-ben!
CITYCARTEL
INTERNATIONAL LUXURY REAL ESTATE AGENCY
bemutatja:
ELADÓ A SISSY VILLAPARK LEGJOBB FEKVÉSŰ ÖNÁLLÓ CSALÁDI HÁZA!
A Sissy Villapark Budapesttől csupán 15 percre, az M3 autópálya második lehajtójánál, Szada mellett fekszik egy természetes tó köré épülve. Viakoloros utcákkal rendelkező zárt LUXUS lakópark egységes környezetet biztosít, magas nívójú minimál házakkal, amelyek közül ez az egyik legjobb fekvésű ingatlan.
Ez a ház az autópályától egyik legmesszebb lévő ingatlan, a park túlsó felén helyezkedik el, nappalija és a szülői háló a tó felé panorámás. Déli fekvésű, egész nap beragyogja a nap, két szinten összesen nappali + 4 szobája van, 3 fürdője és 700 nm telken foglal helyet dupla garázzsal.
Burkolatai és a szaniterek még választhatóak, a légcserélő rendszer előkészítése megtörtént.
A ház hatalmas üvegfelületekkel rendelkezik, a kilátás gyönyörű, a játszótér egy karnyújtásnyira van. A gyerekeket kiengedhetik az utcára játszani, a parkot körbe ölelő erdőkben élmény kirándulni, kutyát sétáltatni. Ez a prémium kategóriás park minőségi életszínvonalat kínál lakóinak hosszú távra.
Jelenleg hét eladó ingatlan elérhető itt, ikerházak és önálló házak, többnél még választhatóak a burkolatok, míg mások már szinte készen várják új tulajdonosukat.
A helyiségek méretei a következők:
FÖLDSZINT
ELŐTÉR: 7,2 m2 KONYHA / ÉTKEZŐ: 20,13 m2 NAPPALI: 29,28 m2 SZOBA:14,72 m2
VENDÉGSZOBA: 10,39 m2 FÜRDŐ: 6.38 m2 TERASZ: 40 m2 FÜRDŐ: 5,26 m2 GARÁZS: 36 m2
GARDRÓB: 5,5 m2
EMELET
FÜRDŐ: 6.2 m2 HÁZTARTÁSI HELYSÉG: 10,08 m2 KÖZLEKEDŐ: 8.8 m2 SZOBA: 15.19 m2 SZOBA: 9.28 m2
SZOBA:13,02 m2
ÖSSZESEN
SZOBA: 5 db FÜRDŐ: 3 db TELEKRÉSZ: 700 m2 LAKÁS NETTÓ: 211 m2 TERASZOK: 40 m2
LAKÁS + TERASZ (1/2): 229 m2
Részletes műszaki tartalommal, egyéb információkkal kapcsolatban készséggel állok rendelkezésre, minden környékbeli lakóparkot nagy alapossággal ismerek, ingatlanforgalmi szakjogászként jogi hátterükkel kapcsolatban is széleskörű ismeretekkel rendelkezem. Tíz éve én is ezek egyikében élek, így személyes kapcsolatokkal rendelkezem a területen.
Ha szeretne első kézből tájékozódni a Sissy Villapark, Szentjakab Parkfalu, Szentjakab Lakópark, Lake Forest Villapark ingatlanaival és a környék más házaival és birtokaival kapcsolatban, forduljon hozzám bizalommal!
DR. LÁSZLÓ TÍMEA
INGATLANFORGALMI SZAKJOGÁSZ - INGATLANSZAKÉRTŐ
+36 30 815 2504
[email protected]
CITY CARTEL BUDA KFT.
CITY CARTEL FRANCHISE HUNGARY KFT.
1118 BUDAPEST, HEGYALJA ÚT 54.
1026 BUDAPEST, SZILÁGYI ERZSÉBET FASOR 121.
BUDAGYÖNGYE BEVÁSÁRLÓKÖZPONT

Eladó Családi ház, Budapest, XVI. kerület, 300 m2, 6 Szoba
349.9 millió Ft
ÚJÉPÍTÉSŰ, energetikailag korszerű, önálló, LUXUS családi ház a XVI. kerületben! KIVITELEZŐI BEVEZTŐ ÁRON!
CITYCARTEL
INTERNATIONAL LUXURY REAL ESTATE AGENCY
bemutatja:
Egyedülálló, exkluzív ajánlat a családi házak piacán: KIVITELEZŐI BEVEZTŐ ÁRON!
A XVI. kerület népszerű kertvárosi övezetében már épülő, modern, kétszintes, önálló és körbejárható családi házat kínálok eladásra a legmodernebb energetikai tulajdonságokkal.
A hatalmas, 1078 nm-es telken a ház a telek első felében helyezkedik el, ahonnan a kényelmes dupla garázsba is be lehet állni, míg az óriási terasz hátrafelé került tájolásra az intim, zöld kertre.
A teljes lakóterület 300 nm, és a ház kiosztása tökéletesen átgondolt a mindennapi használhatóság szempontjából. A nappalin kívül összesen 5 teljes értékű, könnyen berendezhető (szabályos téglalap alakú) szoba található.
Alsó szint:
kétállásos garázs
előtér
fürdőszoba
vendégszoba
nappali
amerikai konyha
Emelet:
4 külön nyíló, tágas szoba
2 fürdőszoba
mosókonyha
A legnagyobb szoba, a szülői háló saját fürdőszobával és a hátsó kert felé tájolt privát terasszal rendelkezik. A többi három szoba számára is van egy nagy közös fürdőszoba.
A ház fűtéséről 16 kW-os hőszivattyú gondoskodik, a fenntarthatóságot támogatja a H tarifa, az extra hűtést pedig 6 db hűtő-fűtő klíma biztosítja. A tégla falakat 20 cm vastag szigetelés védi, a biztonságot pedig kamera rendszer és riasztó garantálja.
Kialakításra kerül a garázsban elektromos autó gyorstöltés, napelem kiállás, valamint öntözőrendszer kiállás.
Ez az újépítésű, extrán jó kialakítású és kifogástalan minőségben épülő ingatlan olyan családi ház a piacon, amiből nincs jelenleg másik ezen az áron és ilyen méretekkel.
A vevőnek továbbá lehetősége van még a burkolatválasztásra, így a házat igényeihez és saját ízléséhez igazítva veheti át. Az ház még kérhető medencével vagy medence nélkül.
Amennyiben Ön ezt a házat keresi, szívesen megmutatom személyesen is. Az építkezés gyors ütemben halad, már állnak a falak, a munka pörög, és valószínűleg hamar elkel ez az ingatlan – ne hezitáljon!
Szeretettel várom hívását időpont egyeztetés végett.
DR. LÁSZLÓ TÍMEA
INGATLANFORGALMI SZAKJOGÁSZ - INGATLANSZAKÉRTŐ
+36 30 815 2504
[email protected]
CITY CARTEL BUDA KFT.
CITY CARTEL FRANCHISE HUNGARY KFT.
1118 BUDAPEST, HEGYALJA ÚT 54.
1026 BUDAPEST, SZILÁGYI ERZSÉBET FASOR 121.
BUDAGYÖNGYE BEVÁSÁRLÓKÖZPONT

Eladó Villa, kastély, kúria, Velence, 390 m2, 8 Szoba
339 millió Ft
Örökpanorámás Álomotthon Velencén
C I T Y C Λ R T E L
INTERNATIONAL LUXURY REAL ESTATE AGENCY
bemutatja:
Eladásra kínálunk egy lenyűgöző, modern luxusvillát Bence-hegy egyik legszebb pontján, lélegzetelállító, teljes panorámával a Velencei-tóra – minden egyes helyiségből!
A hatalmas üvegfelületeknek köszönhetően az otthon egész nap természetes fényben fürdik, ami tovább fokozza a térérzetet és a luxus életérzést. Ez a ház valódi ritkaság, ahol a kényelem, a design és a prémium kivitelezés találkozik.
Főbb jellemzők:
4 tágas hálószoba, mindegyik saját fürdőszobával
2 állásos garázs elektromos autótöltővel
4×10 méteres fűthető kültéri medence
Impozáns gardróbszoba
Hőszivattyús (fan-coil) fűtés-hűtés rendszer + padlófűtés
Prémium burkolatok és szaniterek minden helyiségben
3 rétegű, hőszigetelt nyílászárók
Okos biztonsági rendszer: kamerarendszer és riasztó
Motoros redőnyök az összes nyílászárón
150 m²-es burkolt terasz + 10 m²-es emeleti erkély
Ez az ingatlan nemcsak gyönyörű és praktikus, de kiváló befektetés is, akár állandó lakóhelynek, akár második otthonnak.
Budapesti és nagyvárosi lakás/lakások beszámítása lehetséges a vételárba!
A megtekintésért forduljon hozzánk bizalommal – örömmel mutatjuk meg személyesen ezt a különleges otthont.
Ára: 339.000.000 Ft.
DR. BOZÓ JÁZON
Értékesítési munkatárs
Luxury Specialist
+36 30 815 2517
[email protected]
CITY CARTEL BUDA KFT.
CITY CARTEL FRANCHISE HUNGARY KFT.
1118 BUDAPEST, HEGYALJA ÚT 54.
1026 BUDAPEST, SZILÁGYI ERZSÉBET FASOR 121.
BUDAGYÖNGYE BEVÁSÁRLÓKÖZPONT

Eladó Családi ház, Szentendre, 160 m2, 3 Szoba
250 millió Ft
KIZÁRÓLAG IRODÁNK KÍNÁLATÁBAN!
ÓRIÁSI ÁRCSÖKKENTÉS – EGYEDÜLÁLLÓ LEHETŐSÉG!
275 M HUF helyett most 250 M HUF
PANORÁMÁS MINIMÁL HÁZ SZENTENDRE LEGSZEBB RÉSZÉN – FŰTHETŐ MEDENCE, PARKOSÍTOTT KERT, OKOS MEGOLDÁSOK
SZENTENDRE közkedvelt részén, PISMÁNY csendes utcájában kínáljuk megvételre ezt a 2021-BEN ÉPÜLT, KÉTSZINTES, MINIMÁL STÍLUSBAN megálmodott CSALÁDI HÁZAT.
Az ingatlan legnagyobb különlegessége az ELVEHETETLEN PANORÁMA, amely a DUNAKANYARRA, SZENTENDRE VÁROSÁRA és a SKANZENRE nyílik – egy látvány, amely minden évszakban más és más arcát mutatja, mégis mindig lenyűgöző.
Képzelje el, ahogy reggel a teraszon kávézik, miközben az elvehetetlen panoráma a Dunakanyarra tárul Ön elé. A napfényben csillogó, fűthető kültéri medence és a természet közelsége teszi teljessé a csendet.
FŐBB PARAMÉTEREK
Telek: 760 nm
Lakótér: 160 nm (nettó 108 nm)
Szobák: nappali + 2 hálószoba
Fürdőszobák: 2
Terasz: 114 nm
JELLEMZŐK
Okosotthon rendszer
Energiahatékonyság és intelligens technológia: hőszivattyú – padlófűtés, mennyezeti hűtés
13 db napelem inverterrel
Hővisszanyerős szellőztetés – friss, pormentes levegő minimális hőveszteséggel
3 rétegű Hofstadter nyílászárók
Biztonsági bejárati ajtó
Egyedi gyártású edzett üveg zuhanyajtók, Hofstadter beltéri üvegajtók
Riasztórendszer mozgás- és nyitásérzékelőkkel
Elektromos, alumínium redőnyök minden helyiségben
Térkövezett, 50 nm-es gépkocsibeálló távirányítós kapuval, két autó számára
Prémium hideg- és melegburkolatok
Miele gépek
Automata öntözőrendszer
Fűthető kültéri medence világítással és távirányítóval ellátva (7 × 4 m, 150 cm mély)
Automata napellenző árnyékoló
Szúnyoghálók
Látványkandalló
A HÁZ ELRENDEZÉSE
Kertszint:
Tágas, panorámás nappali amerikai konyhával és étkezővel
Nagy üvegfelületek, közvetlen kijárattal a teraszra és a kültéri medencéhez
Praktikus tárolóhelyiség gépészettel és mosógéppel
Külön mellékhelyiség kézmosóval
Emelet:
Két világos hálószoba, mindkettő saját fürdőszobával és erkélykapcsolattal
Az egyik hálóhoz kádas fürdő toalettel, a másikhoz zuhanyzós fürdő toalettel és gardróbbal
A hálószobákból is a lenyűgöző panoráma élvezhető
KÜLÖNLEGES ÉLMÉNYEK, MELYEKET EZ AZ OTTHON NYÚJT
Fűthető, LED-világítással és távirányítóval felszerelt kültéri medence – hosszú szezonban élvezhető pihenés
Gyönyörűen parkosított kert – teraszos kialakítással, automata öntözőrendszerrel
Csend és nyugalom – tökéletes hely a feltöltődéshez és kikapcsolódáshoz
Elvehetetlen panoráma – minden nap más színekben pompázó kilátás a DUNAKANYARRA, SKANZENRE és BUDAPEST irányába is
Modern minimál stílus – letisztult formák, tágas, napfényes terek
KÖRNYEZET
PISMÁNY SZENTENDRE egyik LEGSZEBB VÁROSRÉSZE, amelyet a CSENDES, CSALÁDIAS HANGULAT, a TERMÉSZET KÖZELSÉGE és a KILÁTÁS tesz igazán különlegessé.
A belváros és a HÉV állomás autóval és tömegközlekedéssel is könnyen elérhető.
EXTRA LEHETŐSÉG
Az ingatlan mellett elhelyezkedő 778 NM-ES TELEK is megvásárolható, amely TOVÁBBI LEHETŐSÉGEKET is rejt magában – akár KONDITEREM, BORHÁZ, VENDÉGHÁZ, vagy más funkció.
Ez az EXKLUZÍV, MODERN OTTHON nem csupán egy ház, hanem egy ÉLETSTÍLUS.
CSEND, NYUGALOM, PÁRATLAN PANORÁMA, MODERN DESIGN ÉS KORSZERŰ TECHNOLÓGIA – mindez egy helyen, azok számára, akiknek fontos a KÉNYELEM, a HARMÓNIA, a TERMÉSZET KÖZELSÉGE és a KÜLÖNLEGES ÉLETMINŐSÉG, ahol minden nap egy nyaralással ér fel.
Ilyen különleges ingatlan ritkán kerül piacra – ne hagyja ki ezt a páratlan lehetőséget!
Jöjjön el, nézze meg személyesen, és tapasztalja meg az otthon különleges hangulatát!
Hívjon bizalommal – további információval és privát bemutatóval szívesen állok rendelkezésére, szeretettel várom hívását!
ÜDVÖZLETTEL:
BACSA BRIGITTA
INGATLANSZAKÉRTŐ - REALTY SPECIALIST
+36 30 815 2512
[email protected]
CITY CARTEL BUDA KFT.
CITY CARTEL FRANCHISE HUNGARY KFT.
1118 BUDAPEST, HEGYALJA ÚT 54.
1026 BUDAPEST, SZILÁGYI ERZSÉBET FASOR 121.
BUDAGYÖNGYE BEVÁSÁRLÓKÖZPONT
WWW.CITYCARTEL.HU
