Kiemelt ajánlatok
Legfrissebbek

Eladó Építési telek, Budapest, XI. kerület, 842 m2,
370 millió Ft
Építési engedéllyel rendelkező ritkaság a Gellérthegy lábánál
Exkluzív fejlesztési lehetőség Budán – Telek és engedélyes projekt egyben
Budapest egyik legkeresettebb budai városrészében, a Gellérthegy lábánál, a BAH-csomópont közelében kiváló lokáción kínálunk eladásra egy 842 nm-es, felső szintről panorámás, belterületi építési telket, amelyhez friss építési engedély tartozik.
A tervek alapján egy 5 lakásos, modern, elegáns liftes társasház valósítható meg, amely kis lakásszámával és prémium kialakításával ideális választás a budai luxuspiacon.
Az épület kortárs építészeti koncepciója tökéletesen illeszkedik a környezet villaépületei és modern társasházai közé, miközben exkluzív funkcióival kiemelkedik a kínálatból.
Lakások elosztása
A társasház lakásai változatos méretben és elrendezésben készülnek, így a befektetők és végfelhasználók széles körét szólítják meg – a kisebb, befektetői célú lakásoktól egészen a luxus penthouse-ig.
A kertszinten egy 104,76 nm-es, nappali és két hálószobás lakás található, közvetlen kertkapcsolattal és 17,5 nm-es terasszal.
Az első emeleten két lakás kap helyet: az egyik 50,06 nm-es, nappali és hálószobás, 12,25 nm-es erkéllyel, a másik 56,24 nm-es, nappali és hálószobás, 5,7 nm-es erkéllyel.
A második emeleten egy 55,26 nm-es, nappali és hálószobás lakás épül, két erkéllyel, 3,25 nm és 12,25 nm méretben.
Az épület ékköve a két szinten elhelyezkedő 136,12 nm-es penthouse, tágas nappalival és két hálószobával. A lakáshoz egyexkluzív, 36 nm-es privát tetőterasz is tartozik infinity medencével.
A lakások összes nettó lakóterülete 402 nm, a teraszok és erkélyek összesen 95 nm alapterületet kínálnak.
Épületek szintszáma: kertszint + földszint + 2 emelet + legfelső emelet
Nettó összesített alapterület: 625,56 nm
Telek paraméterei
Övezeti besorolás: Lk-2/XI/01 – Kisvárosias
Lokáció
A projekt kiemelkedő elhelyezkedésű: a BAH-csomópont közelsége gyors kapcsolatot biztosít a belvárossal és az autópályákkal, míg a közvetlen környezet csendes, elegáns, villaépületekkel és modern társasházakkal beépített.
A közelben található a MOM Park bevásárlóközpont, a Testnevelési Egyetem és számos elit oktatási, sport- és kulturális intézmény.
Tömegközlekedéssel is kiválóan elérhető, 1-2 perc sétára a 110, 112, 8E buszok, valamint a 17-es és 61-es villamos megállói.
Miért kiemelkedő befektetés?
- A telek és projekt egyszerre biztosít azonnal megvalósítható befektetést.
- Friss építési engedéllyel rendelkezik.
- A budai zöldövezet kiemelt presztízst jelent, hosszú távú értékállóságot biztosítva.
- A kis lakásszám exkluzív közösséget eredményez, amely erős keresletet teremt a prémium célcsoport körében.
- A lakások változatos mérete és kialakítása széles vevőkört fed le, a befektetői ingatlanoktól a családi otthonokig.
- A penthouse lakás saját medencés tetőterasza egyedülálló értéknövelő elem, amely az egész projektet prémium szintre emeli.
Összegzés
A telek és a hozzá tartozó engedélyes projekt egyben kínál lehetőséget arra, hogy Budapesten egy modern, kis lakásszámú, luxus színvonalú társasház valósuljon meg.
A lokáció, az építési engedély és a kifinomult építészeti megoldások együtt garantálják a projekt hosszú távú értékállóságát és megtérülési potenciálját.
Kiemelt lehetőség, ritka alkalom – jelentkezzen mielőbb, hogy megmutathassam a telket! Szeretettel várom megkeresését.
dr. Vincellér Zsuzsa

Eladó Családi ház, Mogyoród, 200 m2, 5 Szoba
199 millió Ft
PORTASZOLGÁLATTAL ÉS SOROMPÓVAL ŐRZÖTT lakóparkban Mogyoródon, ÖNÁLLÓ CSALÁDI HÁZ ELADÓ!
CITYCARTEL
INTERNATIONAL LUXURY REAL ESTATE AGENCY
bemutatja:
PORTASZOLGÁLATTAL ÉS SOROMPÓVAL ŐRZÖTT LAKÓPARKBAN ÖNÁLLÓ CSALÁDI HÁZ ELADÓ!
Budapesttől 15 percre, két 24 órás portaszolgálattal őrzött, viakoloros álom lakópark, a Szentjakab Parkfalu önálló családi házát kínálom eladásra zárt lakókörnyezetben.
Ez a ház jelenleg az egyik legjobb adottságokkal rendelkező eladó ingatlan a Parkfaluban, ugyanis energetikai pályázaton nyert, amiknek keretében hamarosan HŐSZIVATTYÚ és NAPELEM kerültek beépítésre, amelyek már a vételár részét képezik! És csupán öt percre található a HÉV megállótól, így a közlekedése kiváló.
Teljesen zárt, intim kerttel rendelkezik amelyben egy halastó is kialakításra került, amelynek megnyugtató látványát a hatalmas teraszról élvezhetjük, ahol kényelmesen elfér az ülőgarnitúra, étkező asztal és a kerti grill is.
A teljes lakóterület 200 nm, amelyből az alsó szinten található egy nagyobb előtér és tároló, a szülői háló saját fürdőszobával valamint a nappali és a konyha összenyitva (igény esetén könnyen külön is választhatóak.)
A terasz déli és keleti irányba tájolt, az utcáról szinte nem látható így teljes elszeparálódást biztosít. Az emeleten egy tágas közös helyiségből három nagy alapterületű szoba és egy szintén nagyméretű fürdőszoba nyílik. A földszinti fürdőben tusoló, az emeletiben fürdőkád kapott helyet. Mindkét fürdőszoba világos, nagy ablakos.
A házhoz egy állásos GARÁZS plusz kocsibeálló tartozik, a telek nagysága 786 nm. A terasz mellett kerti sütögető hely is kialakításra került, az öntözést LOCSOLÓ RENDSZER biztosítja és a házban van RIASZTÓ is.
Mogyoródon jelenleg négy lakópark található, amelyek közül a Szentjakab Parkfalu épült legkorábban. Ez a park egy kiforrott és teljesen beépült zöld környezetet biztosít összetartó lakóközösséggel, ami egy igazi paradicsom a családosok számára. Itt már nincsenek építkezések és üres telkek, hanem csendes és nyugodt sétálóutcák között sétálhatunk, ahova kizárólag az jöhet be, aki itt lakik vagy vendégsébe jön.
A gyerekek a házak között tudnak játszani, biciklizni, a kerítések alacsonyak vagy egyáltalán nincsenek.
Minden környékbeli parkot személyesen ismerek és végig követtem a fejlődésüket az elmúlt tíz év alatt, mi is itt élünk. Ha segíthetek megtalálni az ingatlanukat, forduljon hozzám bizalommal, minden lakóparkban széles körű ismeretekkel rendelkezem és sokféle házat tudok mutatni.
Ingatlan szakjogászként tökéletesen ismerem mindnek a hátterét is, és készséggel állok rendelkezésre bármikor.
DR. LÁSZLÓ TÍMEA
INGATLANFORGALMI SZAKJOGÁSZ - INGATLANSZAKÉRTŐ
+36 30 815 2504
[email protected]
CITY CARTEL BUDA KFT.
CITY CARTEL FRANCHISE HUNGARY KFT.
1118 BUDAPEST, HEGYALJA ÚT 54.
1026 BUDAPEST, SZILÁGYI ERZSÉBET FASOR 121.
BUDAGYÖNGYE BEVÁSÁRLÓKÖZPONT

Eladó Téglalakás, Szentendre, 155 m2, 6 Szoba
185 millió Ft
C I T Y C A R T E L
INTERNATIONAL LUXURY REAL ESTATE AGENCY
bemutatja:
Szentendrén, a Duna-parton, egyedülálló lehetőség nyílik most egy üdülőövezeti területen, ahol eladó egy bruttó 263 nm, nettó 155 nm, új családi ház, kulcsrakészen!
Az ingatlan a Budapest-Szentendre kerékpárút vonalán helyezkedik el, közvetlenül az első sorban, a folyó mellett, így akár saját hajóval is könnyen megközelíthető, sőt télen akár parkolásra is alkalmas.
Az ingatlan különlegessége az elrendezésében rejlik, hiszen az alsó szint kialakítása lehetővé teszi hajó tárolását, azonban ha valaki nem rendelkezik hajóval, vagy más módon szeretné használni ezt a területet, fantasztikus hangulatú, fél-fedett teraszt alakíthat ki, ideális helyszínt teremtve családi vacsorákhoz és esti borozgatásokhoz, akár esős időben is.
Az épület maga a helyi szabályozásoknak megfelelően enyhén emelt, mivel árterületen fekszik, azonban a Duna kiöntése már nem jellemző, mivel az árvízvédelem érdekében számos intézkedést hoztak a környéken. Az ingatlant néhány hete egy nagyobb árvíz érintette, azonban a ház sértetlen maradt, csupán a kert szenvedett károkat, mivel még nem került vissza az eredeti szintjére. Amint a kert is befejezésre kerül, minden tekintetben tökéletes lesz.
Az alsó szinten belépve először egy előszobába érkezünk, ahonnan balra egy tusolós fürdőszoba található toalettel, jobbra pedig egy tároló helyiség kapott helyet a lépcső alatt. Ugyanezen a szinten még két vendégszoba található, melyekhez saját privát terasz is tartozik.
Az emeleten két hálószoba, egy fürdőszoba, egy gépészeti helyiség/mosókonyha, valamint egy hatalmas amerikai konyhás étkezős nappali található, mely a Duna felé néz, és nyáron teljesen szétnyitható az ablaka, így olyan érzésünk lehet, mintha közvetlenül a parton ülnénk.
Az igazi különlegesség a tetőterasz, mely felérve erre a szintre, még egy tusolós fürdőszobát is magában foglal, ideális megoldásnak számítva azok számára, akik kint szaunázni vagy napozni szeretnének. A terasz alkalmas lehet tetőkert kialakítására, de akár jacuzzi és szauna is elhelyezhető itt. A kilátás páratlan, a vizet és a hegyeket egyaránt láthatjuk, mindeközben teljesen privát területről van szó, így kellemesen eltölthetjük itt az időt családunkkal.
Az ingatlan részletei:
Földszint:
- Előtér: 9.92 nm
- Szoba: 8.75 nm
- Szoba: 8.37 nm
- Garázs: 41.41 nm
Emelet:
- Közlekedő: 10.73 nm
- Nappali: 44.40 nm
- Konyha/hálószoba: 11.48 nm
- Szoba: 15.82 nm
- Fürdőszoba: 8.37 nm
- Gépészeti helyiség/mosókonyha: 3.04 nm
Összesen: 162.29 nm
Tetőterasz: 108 nm
A kert tágas és nagy, akár három-négy autó parkolására is alkalmas térkövezett területtel, de lehetőség van medence, virágok, pálmafák elhelyezésére is, így az új tulajdonos saját elképzelése szerint alakíthatja ki.
Az ingatlan ára bruttó 185 millió forint a leírtak szerint, jelenlegi állapotában, már rendelkezik használatbavételi engedéllyel.
Műszaki adatok:
Rendkívül energiatakarékos!
- Hőszivattyú
- 15 cm vastag grafitos külső hőszigetelés
- Lehetőség OKOS-otthon vezérlésre fűtés-hűtés/világítás terén, helyiségenkénti hőmérsékletszabályozással
- Árnyékolás
- Mennyezet hűtés-fűtés és padlófűtés
- 3 rétegű üveg, 6/7 légkamrás nyílászárók antracit színben
- Saját kert durva tereprendezéssel
A környék:
Szentendre Magyarország egyik kiemelt és turisztikai szempontból fontos városa. Az óváros hangulatos kis utcácskáival és templomaival mindenki számára vonzó. A Duna-korzón sétálni kellemes program, de a kör
nyéken hatalmas sétákat vagy kerékpártúrákat is lehet tenni mind a Dunakanyarban, mind pedig a közeli hegyekben és városokban.
A vízi sportok kedvelői hajózhatnak, kajakozhatnak és kenuzhatnak is, vagy akár horgászként is eltölthetik szabadidejüket. A környéken található kis patak mentén fantasztikus tanösvények haladnak végig.
Az éttermek és kávézók híresek és hangulatosak, és számos kulturális esemény és művészeti fesztivál helyszíne. Bevásárlási lehetőségek is számosak, és Budapest is könnyen elérhető közelségben található.
ÜDVÖZLETTEL:
Kontra Adrián
+3630 815 2514
[email protected]
ÉRTÉKESÍTÉSI MUNKATÁRS - SALES ASSOCIATE
www.citycartel.hu
1118 BUDAPEST, HEGYALJA ÚT 54.
1026 BUDAPEST, SZILÁGYI ERZSÉBET FASOR 121.
BUDAGYÖNGYE BEVÁSÁRLÓKÖZPONT

Eladó Villa, kastély, kúria, , 600 m2, 11 Szoba
6 millió €
C I T Y C A R T E L
INTERNATIONAL LUXURY REAL ESTATE AGENCY
bemutatja:
XII. kerületben, 2.500 m-es telken, 600 nm-es, négyszintes, nappali + 10 szobás, bútorozott, elegáns villa.
Elrendezése:
Alagsor: garázs 6 autónak, tárolók, kazánház
Földszint: kandallós nappali, étkező, konyha,dolgozó szoba, hall, hálószoba, fürdőszoba, gardróbszoba, télikert
1. emelet: 50 nm-es nappali (szalon), 2 hálószoba, fürdőszoba, gardrób, háztartási helyiség
Tetőtér: amerikai konyhás nappali, 4 szoba, fürdőszoba, külön toalett, háztartási helyiség
A tetőtér modern és klimatizált.
A hatalmas kertben 35 nm-es télikert található üvegházzal, amelynek fürdőszobája is van.
Kiválóan alkalmas Nagykövetség, Cégközpont, Magánklinika részére!
Nagyszerű tömegközlekedés.
Azonnal költözhető.
Ne maradjon le erről a Gyönyörű Villáról!

Eladó Téglalakás, Budapest, II. kerület, 147 m2, 3 Szoba
410 millió Ft
CITYCARTEL
INTERNATIONAL LUXURY REAL ESTATE AGENCY
--------------------------------------------------------------------------
A II. Kerület Legújabb Ékköve
Álmodozott már valaha arról, hogy egy olyan helyen éljen, ahol a természet szépsége és a modern világ kényelme tökéletes harmóniában van? Most pontosan egy ilyen ritka gyöngyszemet kínálunk eladásra!
Engedje meg, hogy bemutassam Önnek Budapest II. kerületének legújabb büszkeségét, a festői Apáthy-szikla lábánál, Rubik Ernő legendás Villájának a szomszédságában, egy lélegzetelállító természetvédelmi terület mellett, 4.500 nm-es ősfás parkban, egy újépítésű, 7 lakásos, 2 liftes társasház földszintjén, egy 147 nm-es, nappali + 2 hálószobás, duplakomfortos lakás, 34 nm-es terasszal és 308 nm-es kerttel eladó.
Élvezze a déli tájolást, a János-hegyi kilátóra néző panorámát, és a zöldövezeti nyugalmat.
Egyedülálló koncepciója és kivitelezési minősége révén ez a projekt a város legkívánatosabb lakóhelyévé válik, ahol a modern építészet, a kifinomult stílus és a természet harmonikus összhangja példátlan életminőséget kínál.
Prémium Minőség és Exkluzív Építészeti Megoldások
Ez a Luxus Társasház az I. osztályú anyaghasználat és a legmagasabb színvonalú kivitelezési és műszaki tartalom révén garantálja a prémium minőséget, ennek köszönhetően az Ön otthona nem csak esztétikailag lesz lenyűgöző, hanem tartós és hosszú távon is értékálló marad. A lakás belmagassága kb 3 méter.
Zöld Oázis a Város Szívében
Minden lakás saját, kizárólagos használatú, déli tájolású terasszal vagy kerttel rendelkezik, kilátással a János-hegyre, gondosan megtervezett növényzettel és modern öntözőrendszerrel kerülnek átadásra. A kertekben és a teraszokon található vízvételi helyek, valamint az öntözőrendszer gondoskodik növényei egészségéről és szépségéről.
Okosotthon
A lakások a legfejlettebb KNX alapú okosotthon rendszerrel vannak felszerelve, amely lehetővé teszi a fűtés, világítás, árnyékolás, biztonsági rendszerek, bejárati kapuk, video kapucsengő stb. távoli vezérlését egyszerűen, akár egy érintéssel a világ bármely pontjáról, így az élete még kényelmesebbé és energiatakarékosabbá válik. A fenntartható életvitel érdekében minden technológiai megoldás a legújabb trendeknek megfelelően került kiválasztásra.
A Legmodernebb Technológiai Megoldások
A kiemelkedően gazdaságos levegő-víz hőszivattyús rendszer biztosítja otthona fűtését és hűtését, míg a hővisszanyerős szellőztetőrendszer friss és tiszta levegőt garantál. A szaniterek a legmagasabb minőségi követelményeknek megfelelően kerültek kiválasztásra, biztosítva ezzel az otthoni wellness élményt minden nap. A 2 db 8 személyes liftnek köszönhetően a lakás megközelítése akadálymentes a garázsból.
Parkolás és Tárolás
A lakáshoz 1, 2 vagy 3 parkolóhely (összesen 16 db áll rendelkezésre) vásárolható a teremgarázsban, elektromos autó töltési lehetőséggel, így a környezettudatos életmód egyszerűen megvalósítható. Lakásonként 1 tároló helyiség is vásárolható, amelyben elektromos áram is kialakításra kerül. A legmodernebb technológiákkal felszerelt társasház - okostelefonról vezérelhető kapuk, videókaputelefon és 24 órás biztonsági rendszer - gondoskodik a lakók nyugalmáról és privát szférájáról.
Merüljön el a Prémium Életérzésben
Ne hagyja ki azt a ritka lehetőséget, hogy részese legyen egy olyan elit közösségnek, akik értékelik a legfejlettebb technológiai megoldásokat, a természet szépségét, valamint a modern világ stílusát és kényelmét. A déli tájolás, a János-hegyi panoráma és a zöldövezeti nyugalom mind hozzájárulnak ahhoz, hogy új otthona valóban a pihenés és a feltöltődés helyszíne legyen, amelyről mindig is álmodott.
Az Új Otthona Már Várja
Élje át azt az életérzést, amelyet csak a legmagasabb színvonalú otthonok nyújtanak! Lépjen be egy olyan világba, ahol minden nap inspirációt és nyugalmat talál és kezdjen el egy új és kényelmesebb életet.
Ára: 410.000.000 Ft
Ezen felül garázs vásárolható 12 millió Ft/db áron, valamint lehetőség van külön tároló megvásárlására is.
Üdvözlettel:
DR VINCELLÉR VALÉRIA
ÜGYVEZETŐ, CEO, LUXURY SPECIALIST
+3630-815-1999
[email protected]
1118 BUDAPEST, HEGYALJA ÚT 54.
1026 BUDAPEST, SZILÁGYI ERZSÉBET FASOR 121.
BUDAGYÖNGYE BEVÁSÁRLÓKÖZPONT
CITYCARTEL - International Luxury Real Estate Agency
A CITYCARTEL Magyarország legnagyobb luxus ingatlaniroda hálózata, több mint 23 éve foglalkozik professzionális ingatlanközvetítéssel belföldön és külföldön. A több ezres exkluzív portfólióban a belföldi és külföldi ingatlanpiac legjobb ingatlanjai találhatóak.
A CITYCARTEL ingatlanirodák szeretettel várják Önt is országszerte.

Eladó Téglalakás, Budapest, VI. kerület, 51 m2, 2 Szoba
99 millió Ft
Modern Luxuslakás Eladó az Andrássy Úton
C I T Y C Λ R T E L
INTERNATIONAL LUXURY REAL ESTATE AGENCY
bemutatja:
Eladásra kínálunk egy igazi különlegességet Budapest leghíresebb sugárútján, a magyar Champs-Élysées-kéntemlegetett Andrássy úton, közvetlenül a Cseh Nagykövetség szomszédságában.
Ez a tulajdoni lapon 51 nm-es, valójában 18 nm galériával és 4 nm saját lichthoffal kiegészülő, összesen 73 m² hasznos alapterületű magasföldszinti lakás a történelem eleganciáját ötvözi a kortárs luxussal.
Történelmi hangulat – modern technológia
A lakás 2017-ben teljes körű felújításon esett át, lakberendező közreműködésével, prémium anyagok és harmonikus enteriőrtervezés mentén.
A felújítás során új gépészet, modern vezeték- és fűtésrendszer, valamint padlófűtés és kondenzációs gázkazán került beépítésre.
A külső nyílászárók hőszigetelő üvegezést kaptak, a beépített bútorok egyedileg készültek.
A falakat 19. századi Andrássy úti látképek díszítik, az étkező lámpatartója és a lépcső korlátja pedig eredeti, restaurált darabok – a ház történetének stílusában újragondolva.
Gondosan megtervezett terek
A bejáraton belépve egy tágas, légies tér fogad: balra a konyha és étkező, jobbra a nappali és a dolgozósarok kapott helyet.
A nappaliban térdfallal leválasztott munkaterület is kialakításra került, a lépcső alatt pedig praktikus tárolóktalálhatók.
A fürdőszoba zuhanyzós, egy légtérben a WC-vel, míg a háztartási helyiség mosó- és szárítógéppel felszerelt.
A lakáshoz tartozik egy 4 nm-es, kizárólagos használatú lichthof, amely intim, hangulatos, megvilágított kiülőkéntfunkcionál – egy csendes, privát menedék a belváros közepén.
Galéria – funkció és stílus tökéletes harmóniája
A nagy belmagasság lehetővé tette egy 18 nm-es galéria kialakítását, amely két külön funkcionális részből áll:
a nappali felett egy kb. 9 nm-es zárható hálószoba, radiátoros fűtéssel és franciaerkélyes kilátással a nappalira,
a konyha felett egy nyitott, üvegkorlátos galéria, vendégággyal és beépített gardróbbal.
A teljes konyha gépesített: sütő, indukciós főzőlap, mosogatógép, hűtő-fagyasztó, valamint riasztórendszer és hűtő-fűtő klíma is beépítésre került.
Befektetésként is ideális választás
A lakás kifogástalan műszaki és esztétikai állapotban van, jelenleg is megbízható bérlő lakja havi 420 000 Ft bérleti díj mellett.
A per- és tehermentes ingatlan azonnal birtokba vehető.
Ha Ön is részese szeretne lenni az Andrássy út történelmi eleganciájának ez a lakás ideális választás.
A stílus, a lokáció és az értékállóság itt valóban kézzel fogható.
Foglaljon időpontot személyes megtekintésre!
Ára: 99.000.000 Ft.
DR. BOZÓ JÁZON
Értékesítési munkatárs
Luxury Specialist
+36 30 815 2517
[email protected]
CITY CARTEL BUDA KFT.
CITY CARTEL FRANCHISE HUNGARY KFT.
1118 BUDAPEST, HEGYALJA ÚT 54.
1026 BUDAPEST, SZILÁGYI ERZSÉBET FASOR 121.
BUDAGYÖNGYE BEVÁSÁRLÓKÖZPONT

Eladó Családi ház, Budapest, XII. kerület, 318 m2, 4 Szoba
1580 millió Ft
Presztízs Villa a Svábhegy Legelőkelőbb Részén
C I T Y C A R T E L
INTERNATIONAL LUXURY REAL ESTATE AGENCY
bemutatja:
Egy prémium kategóriás családi villa épül Budapest egyik legexkluzívabb, örökségvédelmi övezetben található városrészében, a Svábhegy szívében. A zöldövezeti környezet, a patinás villaépületek és a lenyűgöző panoráma kivételes életminőséget kínálnak ebben a háromszintes, modern otthonban.
A szabályosan különálló épületként tervezett villa tökéletesen illeszkedik a természetes lejtésű telekhez. A három szintre tagolt elrendezés összesen 318,69 nm nettó hasznos alapterületet biztosít, tágas teraszokkal és lenyűgöző tetőteraszos élménnyel kiegészítve.
Az épület déli tájolása optimális benapozást és zavartalan panorámát biztosít. A nagy üvegfelületek és a kiugró árnyékolóelemek egyaránt fokozzák a természetes fény bejutását és az energiahatékonyságot.
Hasznos nettó alapterületek:
Pince: 127,80 nm
Földszint: 110,50 nm (plusz teraszok: 32,07 nm és 85,53 nm)
Emelet: 80,39 nm (plusz egy 50,92 nm-es terasz)
Megközelítés és parkolás:
Gyalogos bejárat nyugati irányból, Pinty utcáról
Gépjárművel való behajtás az alsó szinthez tartozó kétállásos garázsba
További egy fedett kocsibeálló a földszinten
A szintek között egyeneskarú lépcső és egy KLEEMANN személylift biztosít kényelmes közlekedést
Belső terek és funkcionális kialakítás
Földszint
Tágas, egybenyitott nappali-étkező-konyha közvetlen teraszkapcsolattal
Vendég- vagy dolgozószobaként is használható fürdőszobás hálószoba
Külön dolgozósarok
Pinceszint
Kétállásos garázs
Gépészeti és háztartási helyiségek
Tárolók
Saját fitneszhelyiség
Emelet
Két különálló hálószoba, mindkettő saját fürdőszobával és gardróbbal
Közvetlen kijárat a tetőteraszra, amely csodálatos panorámát nyújt
Kényelem és okos megoldások
A villa modern rendszerei és intelligens vezérlése magas szintű kényelmet és hatékonyságot biztosítanak:
Fűtés és hűtés:
Daikin Altherma levegő-víz hőszivattyú
Padlófűtés és mennyezeti hűtés
Kiegészítő Daikin split klímák
Szellőzés:
Helios AIR1 XC700 központi hővisszanyerős szellőztető rendszer
Okosotthon-rendszer:
Teljes KNX-alapú automatizálás: világítás, árnyékolás, hűtés-fűtés, biztonsági kamerák, riasztó és központi hangrendszer
Helyileg és távolról is vezérelhető
Világítás:
Prémium lámpatestek: Italamp, Light Point, Schmitz Light és Flos
Elektromos autótöltés:
Két darab 11 kW-os töltőpont a garázsban
Wellness és kültéri élmények
Végtelenített élménymedence különálló hőszivattyús rendszerrel
Panorámás tetőterasz
KLEEMANN lift a szintek közötti akadálymentes közlekedéshez
Átadás
A villa várhatóan 2025 őszén készül el. Modern építészeti megoldásaival, fejlett technológiájával és elegáns részleteivel ez az otthon egyedülálló lehetőséget kínál Budapest egyik legkülönlegesebb hegyvidéki negyedében.
Ha felkeltette érdeklődését ez a kivételes ingatlan, forduljon hozzánk bizalommal további információért vagy személyes konzultációért!
Ára: 1.580.000.000 Ft.
Kapcsolat:
DR. BOZÓ JÁZON
Értékesítési munkatárs
LUXURY SPECIALIST
+36 30 815 2517
[email protected]
CITY CARTEL BUDA KFT.
CITY CARTEL FRANCHISE HUNGARY KFT.
1118 BUDAPEST, HEGYALJA ÚT 54.
1026 BUDAPEST, SZILÁGYI ERZSÉBET FASOR 121.
BUDAGYÖNGYE BEVÁSÁRLÓKÖZPONT

Eladó Ikerház, Budapest, II. kerület, 202 m2, 5 Szoba
339.9 millió Ft
Panorámás, új építésű luxus ikerház eladó a II. kerület exkluzív kis utcájában!
CITYCARTEL
INTERNATIONAL LUXURY REAL ESTATE AGENCY
bemutatja:
ÚJÉPÍTÉSŰ, extra panorámás PRÉMIUM MINIMÁL IKERHÁZ ELADÓ a II. kerületben!
Milliárdos ingatlanok utcájában, ahova csupán néhány ingatlan épül, elvehetetlen panorámával, várja ez a luxus otthon, amiből akár mindkét ikerfél megvásárolható egyszerre. A ház zsákutca végén helyezkedik el, semmi átmenő forgalom nincs, ide kizárólag az jön, aki itt lakik.
A II. kerület egyik örök panorámás utcájában, a gyönyörű Máriaremetei részen idei építésű luxus ikerházat kínálok eladásra a legmodernebb követelményeknek megfelelően kivitelezve.
A befejezés a vásárlásától számított rövid időn belül lehetséges és jelenleg még mindkét ikerfél eladó. A házak egyenként 200 nm-esek és 500 nm saját használható telekrész tartozik hozzájuk.
A ház 3 szintes, alsó szintjén enyhe emelkedésű felhajtón állhatunk be a tágas garázsba. A garázs szintjén akár további helyiség kialakítható, leválasztható a garázson belül gardróbnak vagy más helyiség céljára. Itt található a mosókonyha és a gépészeti helyiség is.
Az első, már panorámás szinten helyezkedik el a tágas, amerikai konyhás nappali széles előtérrel és egy vendég WC. A konyhából külön kamra rész is kialakítható.
A második, csodálatos és elvehetetlen panorámával bíró emeleti részen kerültek kialakításra a hálószobák, egy szülői háló saját gardróbbal és fürdővel és még további két szoba, plusz egy fürdőszoba.
A nappali szintjén és a második emeleten is 10-10 nm-es panorámás erkélye van a háznak, hátrafelé pedig egy további terasza a sík kerttel összekötve.
A jobboldali ikerfélben még választhatóak a burkolatok és szaniterek, a bal oldalon már elkészült a burkolás.
A ház 30-as téglából épült 15 cm-es austrotherm szigeteléssel, a nyílászárók 6 kamrás, 3 rétegű Hofstadter ablakok kívül grafit színben. Az árnyékolásról elektromos redőnyök gondoskodnak, a kényelmes beállásról elektromos kapu és szigetelt Hörmann garázskapu antracit színben.
Az állandó hőmérséklet és páratartalom garantált a légcserélő rendszernek köszönhetően, a fűtést pedig hőszivattyús mennyezeti hűtés-fűtés és a szobákban padlófűtés biztosítja.
A modern erkélyek és belső lépcsők biztonságáról üvegkorlát gondoskodik, a házba kerül még riasztó és kaputelefon kiépítés.
Tömegközlekedés
Az ingatlan a nyugalmas, zöldövezeti elhelyezkedése ellenére kivételesen jó közlekedési adottságokkal rendelkezik: mindössze 1-2 perc sétára található a buszmegálló, ami összeköttetés biztosít a Széll Kálmán tér irányába, valamint Budapest belvárosába.
A közelből induló járatok sűrű menetrenddel közlekednek, így akár autó nélkül is tökéletesen élhető a mindennapok ritmusa – ami ritkaság az ilyen panorámás budai övezetekben!
Oktatási intézmények
A környék kiváló infrastruktúrája az oktatási lehetőségekre is kiterjed – legyen szó óvodáról, általános iskoláról vagy nemzetközi tanulmányokról.
Nemzetközi iskolák: A közelben több elismerésre méltó nemzetközi iskola is található, ahol magas színvonalú, többnyelvű képzés zajlik, a világra nyitott szemlélet jegyében.
Magánóvodák és bölcsődék: A környék családbarát, prémium intézményekkel büszkélkedhet – személyre szabott figyelem, kreatív fejlesztő programok várják a legkisebbeket is.
Sportolási lehetőségek
A környék a sportolni vágyók paradicsoma is.
Fitnesz központok: A közelben számos magas színvonalú fitneszterem működik, modern felszereltséggel, személyi edzőkkel és széleskörű szolgáltatásokkal várják a vendégeket.
Tenisz klubok: Több tenisz- és squash klub működik, amelyek kiváló lehetőséget biztosítanak a sport szerelmeseinek. Ezek a létesítmények gyakran szerveznek versenyeket és társasági eseményeket is, elősegítve ezzel a közösségi kapcsolatok építését.
Természetközeli sportolás: A környék zöldövezeti jellegéből adódóan kiválóan alkalmas futásra, kerékpározásra és túrázásra. A lenyűgöző természeti környezete ideális helyszínt biztosít a szabadtéri sportok kedvelőinek.
A kertben a kivitelező elvégzi a durva tereprendezést, az ár pedig már a kulcsrakész állapotra vonatkozik.
Ha az ingatlan felkeltette érdeklődését, további kérdése van vagy szeretné megtekinteni, forduljon hozzám bizalommal, készséggel állok rendelkezésre.
DR. LÁSZLÓ TÍMEA
INGATLANFORGALMI SZAKJOGÁSZ - INGATLANSZAKÉRTŐ
CITY CARTEL BUDA KFT.
CITY CARTEL FRANCHISE HUNGARY KFT.
1118 BUDAPEST, HEGYALJA ÚT 54.
1026 BUDAPEST, SZILÁGYI ERZSÉBET FASOR 121.
BUDAGYÖNGYE BEVÁSÁRLÓKÖZPONT

Eladó Téglalakás, Budapest, XII. kerület, 216 m2, 4 Szoba
729.4 millió Ft
PANORÁMÁS LUXUS VILLALAKÁS a XII. KERÜLET legpatinásabb részén ELADÓ!
CITYCARTEL
INTERNATIONAL LUXURY REAL ESTATE AGENCY
bemutatja:
Panorámás Mártonhegyi LUXUS VILLALAKÁS eladó exkluzív zöld környezetben!
XII. kerület legpatinásabb részén, pár percre a BAH csomóponttól, ezt az exkluzív, legmodernebb adottságokkal rendelkező, panorámás luxus villalakást kínálom eladásra. Az ingatlan egyike Hegyvidék utolsó erdőközeli, zsákutcás telkeinek. Észak-déli fekvése és örökpanorámája a Duna felé teszi igazán különlegessé.
A belső 2 szintes, 4 szobás lakás alapterülete 216 nm, melyhez 94 nm-es fűthető terasz, és 99 nm parkosított kert tartozik. Az ingatlan számos modern kényelmi és biztonsági funkcióval rendelkezik. Az elektromosan állítható zsalúziák és a mennyezet-hűtés, padló-fűtés gondoskodnak a kényelmes klímáról bármely időjárási körülmények között. A szellőztető rendszer friss levegőt biztosít, míg a fűthető nagyméretű faburkolatos teraszokon kellemes időtöltést nyújtanak akár a hűvösebb napokon is. A parkosított kert öntözőrendszerrel ellátva gondoskodik a zöld környezetről, melyet az épített tűzrakók egészítenek ki.
A fűtött mélygarázs és fűtött rámpa ideális megoldást jelentenek a járművek tárolására és könnyű hozzáférésére. Az e-autó töltés minden garázson belül biztosított, míg a videós kaputelefon és kamerarendszer, valamint a rendszámfelismerős kapunyitás maximális biztonságot nyújtanak az ingatlanban lakóknak.
Az otthon számos része hang- és okoseszközökről vezérelhető, így a hűtés-fűtés, árnyékolás, kert és garázskapu automatizálás könnyedén és rugalmasan állítható a lakók igényei szerint. Az ujjlenyomatolvasós és NFC alapú telefonnyitás lehetővé teszi a zárt környezet biztonságos használatát, míg a programozható, távvezérelhető világítás és okos konnektorok a komfortot és energiatakarékosságot szolgálják. A füst-, gáz-, CO-, vízfolyás-érzékelők és a riasztórendszerek pedig tovább növelik az otthon biztonságát és lakói nyugalmát.
Az ingatlan tervdokumentációval rendelkezik, és 10% előleggel már elérhető. Kriptovalutával való fizetés is lehetséges.
Ha a XII. kerület elegáns részén egy igazán exkluzív otthont keres, amely a luxus kényelmet és a legmodernebb technológiákat kínálja, ne habozzon! Vegye fel velem a kapcsolatot további információkért vagy megtekintésért!
Irányár: 729.400.000 Ft.
DR. BOZÓ JÁZON
Értékesítési munkatárs
LUXURY SPECIALIST
+36 30 815 2517
[email protected]
CITY CARTEL BUDA KFT.
CITY CARTEL FRANCHISE HUNGARY KFT.
1118 BUDAPEST, HEGYALJA ÚT 54.
1026 BUDAPEST, SZILÁGYI ERZSÉBET FASOR 121.
BUDAGYÖNGYE BEVÁSÁRLÓKÖZPONT

Csak nálunk
Eladó Családi ház, Budapest, II. kerület, 800 m2, 7 Szoba
3.3 millió €
KIZÁRÓLAGOS MEGBÍZÁS
ÉLJEN ÚGY, MINT EGY HOLLYWOOD-I SZUPERSZTÁR!
RUBIK VILLA
Budapest II. kerületében, a varázslatos Apáthy-szikla mellett, egy lenyűgöző, 4.827 nm-es óriási telken található ez a 2000-ben épült, 2019-ben felújított, déli tájolású, panorámás, 800 nm-es, nappali + 6 szobás, 6 fürdőszobás, belső medencés villa.
EXTRÁK
Okos otthon rendszer, hőszivattyú, légtechnika, klimatizált szobák, kétszintes melléképület (üvegház), moziszoba, konditerem, széfszoba, kártyaszoba, szauna, 5 hálószoba saját fürdőszobával, ősfás kert, privát kamerarendszer, kandalló, motoros zsalúzia, hatalmas háztartási helyiség, 3 gardróbszoba, beépítetlen tetőtéri rész (+1 szobának), 8 wc, hatalmas kerti sütögető, konyhakert, 3 állásos garázs + 4-5 parkoló.
RUBIK ERNŐ ÉPÍTETTE
Ezt a rendkívüli villát Rubik Ernő, a világhírű Rubik-kocka feltalálója tervezte és építette 2000-ben, majd 19 évig volt itt az otthona. A villa minden részlete Rubik Ernő zsenialitását tükrözi. Az átrium közepén felállított kültéri kockaszobor Rubik Ernő tiszteletére készült.
FELÚJÍTÁS
2019-ben az új tulajdonosa az alsó három szintet teljeskörűen felújította, beleértve a légtechnikát, klimatizálást, szigetelést, új nyílászárókat, burkolatokat, konyhát, szanitereket, medencét, motoros zsalúziát stb. – mindezeket telefonról vezérelhetően. A legfelső szintet viszont eredeti állapotában meghagyta, ahogyan Rubik Ernő használta, beleértve a híres toronyszobát is, amely csodálatos kilátást nyújt a János-hegyi kilátóra. A torony egyedi formáját három egymásra helyezett kocka ihlette.
MELLÉKÉPÜLET
A kertben található egy kétszintes, fűthető üvegház mosdóval, teakonyhával, gázkazánnal és fatüzelésű kazánnal. Az épület tárolásra, növénytermesztésre vagy akár vendégházként is használható.
STRATÉGIAI ELHELYEZKEDÉS
A villa Budapest II. kerületében, a Pasaréti tér vonzáskörzetében, az Apáthy-szikla mellett, a budai hegyvidék egyik legexkluzívabb részén, természetvédelmi övezet szomszédságában található.
FEJLESZTÉSI LEHETŐSÉGEK
Az ingatlan különleges adottságai lehetővé teszik további fejlesztések megvalósítását is. A tetőtérben további szobák kialakítása lehetséges, a kertben található üvegház pedig vendégházként is használható. A telek mérete sportpályák kialakítására is lehetőséget nyújt, tovább növelve az ingatlan értékét és vonzerejét.
KÖZLEKEDÉS
A Villa ideális közlekedési kapcsolatokkal rendelkezik, amelyek biztosítják a belváros könnyű és gyors elérését. A közelben található villamosmegálló és rendszeres autóbuszjáratok biztosítják a kényelmes közlekedést, míg az autóval néhány perc alatt elérhetők a főbb közlekedési csomópontok.
A közelben található: 56A és 61-es villamos megálló (3 perc gyalog), 29-es buszmegálló (6 perc gyalog).
BEVÁSÁRLÁS
A környéken minden szükséges infrastruktúra adott a mindennapi élet kényelméhez. Közeli szolgáltatások: kávézó, pékség, étterem, rendelő (4 perc gyalog), CBA, éttermek, virágbolt, kórház (2 perc autóval).
SPORTOLÁS
Pár perces sétára találhatók sportlétesítmények, mint strandröplabda pályák, teniszpályák, fitneszközpont és síiskola, amelyek biztosítják az aktív életmódot. Emellett a villa közvetlen környezete tökéletes helyszínt nyújt futáshoz, kerékpározáshoz és túrázáshoz.
ÓVODÁK, ISKOLÁK
A Villa közelében számos kiváló állami és magán óvoda, iskola található, köztük a Völgy utcai Óvoda, a SEK nemzetközi iskola, a Közép-budai Waldorf Iskola, a Pasaréti Szabó Lőrinc magyar-angol kéttannyelvű iskola, a Budenz József általános iskola és gimnázium.
Ezek az intézmények a legmagasabb színvonalú oktatást biztosítják, így gyermekei számára a legjobb lehetőségeket nyújtják.
LÁTNIVALÓK A KÖRNYÉKEN
A Villa közvetlen szomszédságában található az Ördög-árok völgye felett magasodó, 30 méter magas dolomitszirt, az Apáthy-szikla, amely a panoráma és a természet kedvelőinek egyaránt kihagyhatatlan úti cél. A dolomitképződmény látványos tájképi értéket képvisel.
A terület 1977 óta helyi természetvédelmi terület, 26 védett növényfaj és 7 védett futrinkafaj található. Olyan növényritkaságok, mint a Szent István-szegfű, a budai nyúlfarkfű és a magyar gurgolya. Az erdőkben négy különleges orchideafaj is él, mint a fehér és piros madársisak, a széleslevelű nőszőfű és a madárfészek békakonty. A szikla körül kialakított tanösvény 7 állomáson keresztül mutatja be a terület gazdag természeti és történelmi kincseit.
TÖRTÉNELEM
A Villa környezete gazdag történelmi múlttal rendelkezik, amely csak tovább növeli az ingatlan értékét és vonzerejét. A középkorban ezen a területen királyi vadászkastély és vadaskert volt, ahol előszeretettel tartózkodott Mátyás király. A vadaskert egzotikus állatoknak – például tevéknek és oroszlánoknak – is otthont adott. A feljegyzések szerint Mátyás király 1490-es halála napján az egyik oroszlánja is elpusztult. A környéken még Szulejmán szultán is vadászott egy gepárddal. Az Ördög-árok patakja biztosította az állatok számára az ivóvizet, míg a környező erdők élelmet nyújtottak.
A vadászkastélytól a sziklához vezető gyalogút valahol éppen a szikla mellett szelhette át az Ördög-árkot, amely most már csak időszakos patak.
A XIX. század derekára a hely már kedvelt kirándulóhellyé vált, amit nagyban elősegített az Apáthy család vendégfogadója az Ördög-árok szép kőhídjánál, a szikla a nevét is az Apáthy családról kapta.
Mindezek tükrében nem meglepő, hogy 2000-ben Magyarország leghíresebb feltalálója, Rubik Ernő éppen ezt a kivételes helyet választotta családi otthona megépítésére, amelynek egyik legkülönlegesebb eleme a három Rubik-kockát szimbolizáló, panorámás torony.
TUDTA-E?
Rubik Ernő, a világ egyik legismertebb magyar feltalálója nemrég ünnepelte 80. életévét. 50 évvel ezelőtt alkotta meg az ikonikus Rubik Kockát, amely mára a gondolkodás és a problémamegoldás jelképe lett. Rubik Ernő élete és munkássága generációk számára jelent inspirációt, a kreativitása, valamint az innováció iránti szenvedélye minden egyes alkotásában, így a Rubik Villában is megmutatkozik.
MIÉRT EZ AZ INGATLAN A LEGJOBB VÁLASZTÁS?
Ez az ingatlan nemcsak Rubik Ernő kezeinek a nyomát hordozza, hanem lehetőséget nyújt a személyes és üzleti ambíciók kiteljesítésére is. A hatalmas kert és a négyszintes villa belső elrendezése egyedülálló kényelmet és privát szférát biztosít Önnek és családjának vagy akár vállalkozásának. Ez az ingatlan nem csupán egy ház, hanem egy státuszszimbólum és egy hosszú távú befektetés is egyben.
Ez a Villa a budai hegyek egyik legkülönlegesebb ékköve, tökéletes választás azok számára, akik szeretnének egy privát, luxus magánbirtokon élni a II. kerület belső részén.
NE HAGYJA KI EZT A LEHETŐSÉGET
Itt az idő, hogy valóra váltsa álmait, hogy maradandó értéket teremtsen, egy olyan örökséget, amely generációkon át fennmarad!
Legyen része a történelemnek! Nincs még egy ilyen ingatlan! Ne hagyja ki ezt a fantasztikus lehetőséget!
4.900.000 EUR helyett: 3.300.000 EUR
ÜDVÖZLETTEL:
DR. VINCELLÉR VALÉRIA
CEO, Lead Agent
Ingatlanforgalmi szakjogász
7-szeres „Év Értékesítője”
Luxury Specialist
Hungary’s Best Real Estate Coach
+36-30-815-1999
[email protected]
ELÉRHETŐSÉGEK:
1118 Budapest, Hegyalja út 54.
H-P: 09.00 - 17.00
Tel.: +361-365-1450
BUDAGYÖNGYE BEVÁSÁRLÓKÖZPONT
1026 Budapest, Szilágyi Erzsébet fasor 121.
H-P: 10.00 - 19.00, SZ: 10.00 - 15.00
Tel.: +361-200-5990
TOVÁBBI ELÉRHETŐSÉGEK:
+3630-815-2500 | +3630-815-2525
TEKINTSE MEG EXKLUZÍV INGATLAN KÍNÁLATUNKAT
www.citycartel.hu
NÉZZE MEG GYÖNYÖRŰ INGATLAN VIDEÓINKAT:
www.youtube.com/@citycartel-realty-specialist
KÖVESSEN MINKET:
www.facebook.com/citycartel
www.instagram.com/citycartelhungary
CITYCARTEL
International Luxury Real Estate Agency

Eladó Családi ház, Balatonberény, 121 m2, 3 + 1 Szoba
128 millió Ft
C I T Y C A R T E L
INTERNATIONAL LUXURY REAL ESTATE AGENCY
bemutatja:
Ki ne álmodna balatoni panorámáról egy modern környezetben. Ez a Balatonberényi új építésű belső két szintes ikerház fél valóra váltja ezt az álmot. Az ikerház belső kétszintes elrendezésű, mindkét szinthez terasz, hálószoba és fürdőszoba is tartozik.
Az ikerház a modern életvitelhez igazodva hőszivattyúval, legkorszerűbb technológiák beépítésével kerül megépítésre.
Balatonberény ideális az M7-es autópályán közlekedőknek, vagy akár Ausztria, Horváth ország felől utazó balaton szerelmeseinek.
A ház kielakításánál nagy figyelmet fordítottak a praktikus elrendezésre, a modern minimál designra és a kényelmes szobaméretekre. Ez az ikerház fél 3,5 hálószobával, 2 terasszal, 2 fürdőszobával várja első lakóját.
Átadás: 2023 I. negyedév.
A falak már állnak, ha felkeltette érdeklődését ez a kivételes új építésű ingatlan, kérem keressen bizalommal.
ÜDVÖZLETTEL:
REGŐS VERONIKA
LUXURY SPECIALIST
+3630-815-2528
[email protected]
CITY CARTEL BUDA KFT.
CITY CARTEL FRANCHISE HUNGARY KFT.
1118 BUDAPEST, HEGYALJA ÚT 54.
1026 BUDAPEST, SZILÁGYI ERZSÉBET FASOR 121.
BUDAGYÖNGYE BEVÁSÁRLÓKÖZPONT

Kiadó Téglalakás, Budapest, V. kerület, 90 m2, 2 + 1 Szoba
899 ezer Ft
Elegáns luxuslakás kiadó Budapest szívében!
CITYCARTEL
INTERNATIONAL LUXURY REAL ESTATE AGENCY
bemutatja:
Elegáns luxuslakás kiadó Budapest szívében!
Kiadásra kínálunk egy exkluzív, 90 nm-es, teljesen bútorozott luxuslakás Budapest egyik legkeresettebb részén. A liftes házban található ingatlan modern kialakításával és prémium felszereltségével tökéletes választás azok számára, akik a belváros kényelmét és eleganciáját keresik.
Főbb jellemzők:
- Tágas, napfényes nappali modern berendezéssel és gyönyörű kilátással
- Két elegánsan berendezett hálószoba maximális kényelemmel
- Két fürdőszoba, egyik káddal, másik zuhanyzóval
- Prémium konyha beépített gépekkel (sütő, főzőlap, mosogatógép, hűtő)
- Liftes épület, igényes lakókörnyezet
Elhelyezkedés és környék:
A lakás Budapest egyik legpezsgőbb környékén található, ahol a legjobb éttermek, kávézók és kulturális intézmények mind könnyen elérhetők. Kiváló tömegközlekedési lehetőségek és infrastrukturális adottságok biztosítják a mindennapi kényelmet.
Bérleti feltételek:
- Bérleti díj: 899.000 Ft/hó + rezsi
- Kéthavi kaució szükséges
- Azonnal költözhető
Ára: 899.000 Ft. /Hó
Keressen bizalommal, és nézze meg ezt a különleges ingatlant személyesen!
Ha az ingatlan felkeltette érdeklődését, szeretettel várom megkeresését.
DR. BOZÓ JÁZON
Értékesítési munkatárs
Luxury Specialist
+36 30 815 2517
[email protected]
CITY CARTEL BUDA KFT.
CITY CARTEL FRANCHISE HUNGARY KFT.
1118 BUDAPEST, HEGYALJA ÚT 54.
1026 BUDAPEST, SZILÁGYI ERZSÉBET FASOR 121.
BUDAGYÖNGYE BEVÁSÁRLÓKÖZPONT
